Pobierz aplikację betfan na telefon
Los Angeles Clippers – Golden State Warriors: typy NBA, kursy, zapowiedź (02.12)
Przed nami dwa starcia w NBA, które rozpoczną się już przed północną i to w sobotę! Tym razem liga na naszą wieczorną godzinę przygotowała 2 starcia, a jedno z nich to mecz pomiędzy Clippers, a Golden State Warriors. Za nami już 1,5 miesiąca od rozpoczęcia najlepszej, koszykarskiej ligi świata, jaką jest NBA. To kolejny dzień z typami na najbliższą noc, która zapowiada prawdziwe emocje, To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Los Angeles Clippers – Golden State Warriors?
  2. Zapowiedź meczu Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
  3. Jakie są kursy na mecz Los Angeles Clippers – Golden State Warriors?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Los Angeles Clippers – Golden State Warriors?

Typy NBA: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors

1.63

GSW HC (+7,5)

betfan

  Golden State Warriors nie grają w ostatnich tygodniach, a ich ostatnie wyniki są dosłownie w kratkę. W ostatnim meczu pokonali właśnie Los Angeles Clippers, tyle że w swojej hali. Teraz Clippers, którzy zawiedli swoich kibiców, będą mogli się zrewanżować na Warriors, będąc jeszcze większym faworytem. Skoro jednak GSW potrafili pokonać zespół z Los Angeles sześcioma punktami 48 godzin wcześniej, to czy teraz znowu nie powinien być bliski mecz, nawet skoro odbędzie się w mieście obok? Bierzemy dodatni handicap na zwycięzców ostatniego bezpośredniego starcia.

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Los Angeles Clippers (handicap -5.5) - 1.44 (1.87)
  • Wygrana Golden State Warriors (handicap +5.5) - 2.74 (1.87)
  • Powyżej 229.5 punktów - 1.83
  • Poniżej 230.5 punktów - 1.83
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Los Angeles Clippers (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 1.44. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Golden State Warriors to 2.74. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 230 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 229.5 punktów i mniej niż 230.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.83. Linia handicapu została wystawiona na poziomie -5,5 Los Angeles Clippers/ +5,5 Golden State Warriors.

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Los Angeles Clippers, a Golden State Warriors, rozpocznie się o godzinie 22:00 wieczorem w sobotę 2 grudnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport 2, Canal+ Online oraz w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!