Kto gra dzisiaj na MŚ Katar 2022? – 18.12

Redakcja

17 grudnia 2022

kto gra-ms-katar-2022

Doczekaliśmy się upragnionych emocji związanych z mundialem, na który musieliśmy czekać wyjątkowo długo, bo aż cztery i pół roku. Na naszej stronie znajdziecie szczegółowe zapowiedzi i typy na poszczególne mecze MŚ. W tym artykule znajdziecie szybki opis każdego dnia, aby można było być na bieżąco z każdym meczem rozgrywanym w Katarze.

MŚ Katar 2022 – podsumowanie dnia 17.12

Chorwacja – Maroko 2:1

Bardzo ciekawy pojedynek mogliśmy oglądać w ramach walki o trzecie miejsce Mistrzostw Świata w Katarze. Choć każdy nastawiał się praktycznie na spotkanie nie opiewające w wiele trafień, to tymczasem oglądaliśmy aż trzy trafienia. JUż w 7 minucie Gvardiol otworzył wynik spotkania, ale niedługo cieszyła się Chorwacja z prowadzenia, bo w 9 minucie Dari wyrównał. Tuż przed przerwą Orsic, jednak wyprowadził swoją reprezentację na prowadzenie, a do końca meczu już nie oglądaliśmy bramek. Chorwacja zajęła trzecie miejsce i po czterech latach znów kończą mundial z medalem.

Argentyna – Francja Typy MŚ 2022 (18.12, 16:00) – Kto gra?

Argentyna słabo rozpoczęła mundial. Po porażce z Arabią Saudyjską zaczęła się jednak rozkręcać. Messi i spółka nie grają jednak na takim poziomie, jak oczekiwano od nich przed turniejem. Ledwie wyeliminowali Australię i mieli także spore kłopoty w starciu z Holandią. Francja od początku miała wszystko pod kontrolą. Zdecydowana większość spotkań przebiegała po myśli mistrzów świata. Wyjątkiem było starcie z Tunezją, ale Trójkolorowi mieli wówczas zapewniony awans z pierwszej lokaty. Stawiam na wygraną Francji.

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN

betfan

 

Szczegółowa zapowiedź, składy, transmisja i typy Argentyna – Francja

 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Autor tekstu

Najnowsze wpisy