Pobierz aplikację betfan na telefon
Kto gra dzisiaj na MŚ Katar 2022? – 01.12

Doczekaliśmy się upragnionych emocji związanych z mundialem, na który musieliśmy czekać wyjątkowo długo, bo aż cztery i pół roku. Na naszej stronie znajdziecie szczegółowe zapowiedzi i typy na poszczególne mecze MŚ. W tym artykule znajdziecie szybki opis każdego dnia, aby można było być na bieżąco z każdym meczem rozgrywanym w Katarze.

MŚ Katar 2022 – podsumowanie dnia 30.11

Australia – Dania 1:0

Ostatni mecz grupy D,  gdzie dwie drużyny walczyły o awans. Nikt ni spodziewał się takiej postawy Dani, która cały mecz nie potrafiła stworzyć klarownej sytuacji. Dania była faworytem tego spotkania i jednocześnie stawiana wśród „czarnych koni ” turnieju. Nie poradzili sobie z Australią, a wcześniej z Tunezją i tym samym nie mieli szans na awans.

Tunezja – Francja 1:0

Tunezja licząc na remis w drugim spotkaniu postawiła wszystko na jedną kartę. Bardzo sprzyjał fakt drugiego garnituru Francji i udało im się dzięki temu zdobyć gola. Mimo, to w drugim meczu remis nie padł i reprezentacja Tunezji pożegnała się z Mistrzostwami Świata

Arabia Saudyjska – Meksyk 1:2

Lepszą sytuację przed tym spotkaniem miała reprezentacja Arabii Saudyjskiej, mieli bowiem trzy punkty. Ataki całe spotkanie w wykonaniu Meksyku były bardzo groźne, ale bramkarz rywali stanął na wysokości zadania. Ostatecznie mecz zakońzył się wynikiem 2:1 dla Meksyku, ale gorszy bilans bramkwoy sprawił, że to Polska awansowała.

Polska- Argentyna- 0:2

To starcie dało przede wszystkim wiele emocji polskim kibicom. Od samego początku liczyliśmy raczej na komplet punktów. Zmów jednak najlepszy w polskiej drużynie okazał się Wojciech Szczęsny. Nasz bramkarz stanął na wysokości zadani i obronił kluczowy strzał z 11 metrów. Mimo porażki 0:2, wciąż jesteśmy w grze.

Chorwacja – Belgia Typy MŚ 2022 (01.12, 16:00) – Kto gra?

Chorwatom wystarczy remis, a co za tym idzie nie będą za dużo atakować, by skupić się raczej na dowiezieniu remisu. Taka sytuacja wpłynie na ilość goli w meczu, których nie spodziewam się zbyt wielu, stawiam więc poniżej 2,5 gola.

1.82

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Szczegółowa zapowiedź, składy, transmisja i typy Chorwacja – Belgia

Kanada – Maroko Typy MŚ 2022 (01.12, 16:00) – Kto gra?

Jeśli miałbym powiedzieć kto ten mecz wygra to zdecydowanie postawiłbym na Maroko. Kanada mimo, że porwała swoją grą przeciwko reprezentacji Belgi to jednak dalej nie potrafi grać w defensywie. Niestety dla nich na tym poziomie jest to podstawą, by osiągnąć wynik. Maroko nie dość, że nie straciło bramki w meczu z Chorwacją oraz Belgią to teraz czeka ich najłatwiejsze spotkanie w tej grupie z Kanadą. 

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

Szczegółowa zapowiedź, składy, transmisja i typy Kanada – Maroko

Japonia – Hiszpania Typy MŚ 2022 (01.12, 20:00) – Kto gra?

Hiszpania jest w dobrej dyspozycji i jest jednym z faworytów całego mundialu. La Furia Roja dysponuje także bardzo solidną defensywą, Kostaryka nie oddała ani jednego strzału. Japonia jednak będzie zaciekle atakować i jeżeli zagra tak dobrze jak z Niemcami to spodziewam się, że obie drużyny zdobędą gola.

2.02

OBIE STRZELĄ

betfan

Szczegółowa zapowiedź, składy, transmisja i typy Japonia – Hiszpania

Kostaryka – Niemcy Typy MŚ 2022 (01.12, 20:00) – Kto gra?

Zdecydowanie Niemcy, pytanie jakie należy przed meczem sobie zadać brzmi: iloma bramkami? Znakomicie spisuje się Jamal Musiala. Można na niego liczyć podczas tego turnieju i z pewnością Niemcy będą mieli z niego jeszcze sporą uciechę, gdyż przewiduje, że po prostu Niemcy zagrają dalej. Kostaryka w ostatnich 5 meczach przegrała tylko raz i to było to (0:7) z Hiszpanią. Nie będzie to z pewnością spacerek dla Niemców, bo potrafię sobie wyobrazić, ze Niemcy tracą jako pierwsi gola i zaczynają się kłopoty.

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Szczegółowa zapowiedź, składy, transmisja i typy Kostaryka – Niemcy

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!