Pobierz aplikację betfan na telefon
KSZO Ostrowiec – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 27.09 Puchar Polski
Przed nami zmagania kolejnej rundy Pucharu Polski. Już w najbliższą środę, czekają nas emocje związane z 1/32 finału. W jednym z kilku spotkań tego dnia, ekipa KSZO Ostrowiec podejmie na własnym terenie zespół Warty Poznań. KSZO zaliczyło ostatnio serię 5 zwycięstw ligowych z rzędu, więc mogą stanowić realne zagrożenie dla Warty. Piłkarze z Poznania grają jednak 3 klasy rozgrywkowe wyżej, więc będą bardzo dużym wyzwaniem dla ekipy gospodarzy. Czy gospodarze zdołają powstrzymać zespół Warty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu KSZO Ostrowiec – Warta Poznań.

KSZO Ostrowiec – Warta Poznań: typy bukmacherskie

Mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski pomiędzy KSZO Ostrowiec – Warta Poznań na stadionie KSZO, zaplanowano na środę. Zmierzą się ze sobą dwie ekipy, które na co dzień występują na różnych szczeblach rozgrywkowych. Ekipa lokalnego KSZO, swoje mecze rozgrywa swoje mecze na poziomie 3 ligi. Ekipa gości natomiast, gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju, czyli Ekstraklasie. Warta Poznań nie jest ostatnio w najwyższej formie, więc zapowiada się ciekawe starcie, w którym wszystko może się wydarzyć.
Zespół z Poznania przegrał swoje 2 ostatnie mecze ligowe, a w grze zespołu ewidentnie czegoś brakowało. Gospodarze natomiast wygrali swoich 5 ostatnich meczy, strzelając w każdym po kilka bramek. Obstawiam, iż pomimo różnicy klas obu zespołów, gospodarze którzy są w znakomitej formie zdołają zatrzymać Wartę, a w meczu w 1. połowie padnie remis.

2.88

REMIS W 1. POŁ.

betfan

KSZO Ostrowiec - Warta Poznań: kursy bukmacherskie

Patrząc na kursy 1X2 tego spotkania, eksperci wskazują Wartę jako wyraźnego faworyta. Zwycięstwo KSZO Ostrowiec, które gra u siebie zostało wycenione na poziomie 11.00, natomiast zwycięstwo gości na 1.27. Współczynnik na remis w tym spotkaniu wynosi 6.00.

KSZO Ostrowiec - Warta Poznań: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy zespołami KSZO Ostrowiec - Warta Poznań, w ramach 1/32 finału Pucharu Polski, odbędzie się 27 września o godzinie 19:29 na stadionie KSZO w Ostrowcu. Spotkanie nie będzie transmitowane na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!