Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 22.09
  Pierwszym piątkowym meczem 9 kolejki polskiej piłkarskiej Ekstraklasy będzie starcie Korony Kielce z Widzewem Łódź. Obie ekipy prezentują się na początku sezonu dość słabo, w szczególności słabe rezultaty osiąga Korona Kielce, która musi szukać punktów w ligowej tabeli jak tlenu. Czy w końcu uda im się zapunktować w meczu przed własną publicznością z łódzkim Widzewem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Korona Kielce – Widzew Łódź. 

Korona Kielce – Widzew Łódź typy bukmacherskie

Jeżeli Korona w dalszym ciągu przegrywać mecze szybko mogą znaleźć się w sytuacji bez wyjścia. Mecz z Widzewem będzie o tyle ważny, że w końcu mają szanse na dopisanie 3 punktów. Według bukmacherów mają większe szanse na wygraną w tym meczu, jednak o i to łatwo nie będzie. Widzew jak do tej pory ma 10 punktów, natomiast Korona 5, ale rozegrała jedno spotkanie mniej. Ja nie wskażę zwycięzcy tego meczu, ale pójdę w typowanie goli w tym spotkaniu. Jako, że obie ekipy nie mają najlepszej ofensywy typuję under 2.5 gola po kursie 1.90 w Betfan.

1.90

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Korona Kielce - Widzew Łódź kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Korona Kielce - Widzew Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Korony Kielce (kurs 2.47). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Widzew Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Korona Kielce - Widzew Łódź to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Korona Kielce - Widzew Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Widzewem Łódź w ramach 9 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 22 września o 18:00 na Suzuki Arena w Kielcach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Family, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!