Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź 04.03. Ekstraklasa

Korona z coraz to większą liczbą punktów na swoim koncie i od razu zmienił się nastroje panujące wokół klubu z województwa Świętokrzyskiego. Walka o utrzymanie jest jednak bardzo wymagającą grą polegającą na właściwej koncentracji. Ewidentnie Koronie jej zabrakło w meczu z Wartą Poznań gdzie ulegli aż (1:5). Goście sobotniego meczu też mają wiele wspólnego z porażkami. Ostatnie mecze same porażki. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Korona Kielce – Wisła Płock. 

Korona Kielce – Wisła Płock – zapowiedź meczu

Od początku sezonu ruszyli z serią zwycięstw i zostali liderem Ekstraklasy. Wiosną 2023 roku Wisła Płock jest na równi pochyłej i przegrywa w lidze już od 4 meczów z rzędu.

Koroniarze są w lepsze dyspozycji od Wisły Płock. Wygrali już dwa razy wiosną. Natomiast Wisła Płock wiosną ani razu.

Korona Kielce nie wygrała u siebie z zespołem Wisły Płock od 2017 roku. Nie jest gospodarzem we własnym domu kiedy przyjeżdża Wisła.

 

Korona Kielce - Wisła Płock - Typy

Typy Korona Kielce - Wisła Płock

To koroniarze stoją na lepszej pozycji. Wisła zimą sprzedała swojego najlepszego zawodnika i teraz nie ma kto strzelać, a Korona pokazuje, że strzelać potrafi. 

2.40

KORONA WYGRA

betfan

 

Korona Kielce - Wisła Płock - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Koroną Kielce, a Wisłą Płock odbędzie się 4. marca na Stadionie Suzuki Arena w Kielcach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!