Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zakłady 13.03

W zaległym meczu 2. kolejki polskiej Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na własnym obiekcie Raków Częstochowa. Dla obu ekip będzie to bardzo ważne spotkanie, albowiem Korona walczy o utrzymanie, a Raków w dalszym ciągu o mistrzowski tytuł. Czy którejś ekipie uda się więc wywalczyć 3 punkty w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Korona Kielce – Raków Częstochowa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Korona Kielce – Raków Częstochowa?
  2. Zapowiedź meczu Korona Kielce – Raków Częstochowa
  3. Jakie są kursy na mecz Korona Kielce – Raków Częstochowa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Korona Kielce – Raków Częstochowa?

Korona Kielce – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

1.98

WYGRANA RAKOWA

betfan

Korona Kielce musi bronić się przed spadkiem. Ich przewaga nad strefą spadkową nie wynosi żadnego punktu, albowiem mają tyle samo oczek co Puszcza. Z pewnością to spotkanie będzie dla nich ciężkie, albowiem Raków choć oczywiście nie wygrywa spotkania za spotkaniem to mimo wszystko jest ekipą lepszą. Korona oczywiście będzie mieć atut własnego boiska, jednak mimo wszystko nie wydaje mi się, aby mieli tutaj wywalczyć nawet choćby jeden punkt. Oczywiście Raków też nie powinien ich rozgromić, ale spodziewam że wygrają to spotkanie i tak też typuję po kursie 1.98 w Betfan.

 

Korona Kielce - Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

  • Wygrana Korona Kielce – 3.85
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Raków Częstochowa – 1.98
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.82

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Korona Kielce - Raków Częstochowa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.98). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Korona Kielce, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Korona Kielce - Raków Częstochowa to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.77.

Korona Kielce - Raków Częstochowa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Rakowem Częstochowa w ramach zaległego meczu 2. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 13 marca o 18:30 na Suzuki Arena w Kielcach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Korona Kielce - Raków Częstochowa przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!