Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – ŁKS Łódź: Typy, kursy, zakłady 12.02 | Ekstraklasa
W ostatnim meczu 20. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy zobaczymy mecz o tzw. 6 punktów, pomiędzy dwoma drużynami walczącymi o utrzymanie w polskiej elicie piłkarskiej. Czy drużyna z Łodzi będzie mogła po tym meczu już pakować powoli walizki? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Korona Kielce – ŁKS Łódź.
Wraca ona, „one and only” – EKSTRAKLASA! Przez zimę w większości klubów nie doszło do wielu zmian, więc trafienie AKO6 nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Jest o co walczyć – 60 000 zł do podziału dla wygranych! BETFAN Ma również nagrodę pocieszenia – freebet 30 zł! Zgarnij 60 000 zł na powrót Ekstraklasy! Promocja BETFAN
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Korona Kielce – ŁKS Łódź?
  2. Zapowiedź meczu Korona Kielce – ŁKS Łódź
  3. Jakie są kursy na mecz Korona Kielce – ŁKS Łódź?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Korona Kielce – ŁKS Łódź?

Korona Kielce – ŁKS Łódź: typy bukmacherskie

1.87

OBIE STRZELĄ

betfan

  Być może jest to kluczowe spotkanie dla ŁKS-u. Beniaminek z Łodzi zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i do bezpiecznej strefy traci aż 9 punktów. Korona jest jedną z drużyn, z którą będą rywalizować o utrzymanie. Obie drużyny nie zachwycały formą przed przerwą zimową. Korona Kielce czeka na zwycięstwo od sześciu spotkań, a ŁKS od aż dwunastu, czyli od 20 sierpnia! Nie ma się co dziwić, skoro wygrana z Pogonią to tylko jedno z dwóch zwycięstw Łodzkiego klubu w rundzie jesiennej, wcześniej wygrali tylko z… Koroną Kielce.

Korona Kielce - ŁKS Łódź: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Korony Kielce– 1.80
  • Remis – 3.45
  • Wygrana ŁKS-u Łódź – 4.45
  • Powyżej 2.5 goli – 1.95
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.87
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Korona Kielce - ŁKS Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Korony Kielce (kurs 1.80). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - ŁKS Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Korona Kielce - ŁKS Łódź to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.95, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.80.

Korona Kielce - ŁKS Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Koroną Kielce, a ŁKS-em Łódź w ramach 20. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 12 lutego o 19:00 na Suzuki Arena w Kielcach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Korona Kielce - ŁKS Łódź przeprowadzi telewizja Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!