Pobierz aplikację betfan na telefon
Korea Płd. – Urugwaj: typy na mecz, kursy, zapowiedź | mecz tow.
Oprócz oficjalnych spotkań eliminacji Mistrzostw Europy, czy też w strefie CONCACAF reprezentacje z innych kontynentów rozgrywają mecze towarzyskie. Jednym z ciekawszych takich spotkań we wtorek będzie mecz pomiędzy rywalami grupowymi z ostatnich Mistrzostw Świata. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Korea Płd. – Urugwaj.

Korea Płd. – Urugwaj – Zapowiedź meczu

Klinsmann w swoim debiucie jako selekcjoner reprezentacji Korei Południowej zremisował z Kolumbią 2:2. Teraz czeka ich kolejne spotkanie z drużyną z Ameryki Południowej. Tym razem zagrają z Urugwajem, który w ten sam dzień co Korea zremisował 1:1 z Japonią. Korea i Urugwaj spotkali się na niedawnych MŚ. Niespodziewanie w Katarze padł remis 0:0, a z grupy ostatecznie awansowała Korea, co było ogromnym zaskoczeniem, bowiem Urugwaj miał być czarnym koniem tych rozgrywek.

Korea Płd. - Urugwaj – Typy

Korea Płd. - Urugwaj typy

Ciężko wytypować w tym spotkaniu nie tylko wytypować zwycięzcę, ale także to ile bramek może paść w tym spotkaniu i dla kogo. Patrząc na kursy delikatnym faworytem są gospodarze, ale nie można zapominać, że Urugwaj to jedna z najsilniejszych reprezentacji na świecie i mają coś do udowodnienia za ostatni mundial. Można spróbować wykorzystać wysoki kurs na ich zwycięstwo.

2.95

WYGRANA URUGWAJU

betfan

Korea Płd. - Urugwaj – gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Wtorkowy mecz towarzyski reprezentacji Korei Południowej z reprezentacją Urugwaju w piłkę nożną, odbędzie się 28 marca o 13:00 na Stadionie Mistrzostw Świata w Seulu. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej polskiej telewizji.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!