Komory – WKS: Typy, kursy, zapowiedź 28.03 | El. PNA

Jan Paździerski

28 marca 2023

Komory - WKS

Przed nami 4 kolejka Pucharu Narodów Afryki, czyli pierwsze mecze rundy rewanżowej tego turnieju. Komory, w jednym z jedenastu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Goście wygrali w poprzednim meczu 3:1, więc gospodarze mają okazję do rewanżu. Reprezentanci WKS’U mogą zapewnić sobie pewny awans, jeżeli ten mecz zwyciężą. Czy uda im się wygrać na terenie rywala? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Komory – WKS.

Komory – WKS: Zapowiedź meczu

Komory goszczą Wybrzeże Kości Słoniowej na Stade Omnisports de Malouzini w Morini we wtorek w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki 2023, chcąc pomścić swoją wcześniejszą porażkę. Coelacanths zostali pokonani 3-1 przez Słonie w piątek w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami. Gole Christiana Kouame, Sebastiana Hallera i Jean-Phillipe’a Krasso dały gospodarzom prowadzenie 3-0, zanim Ibroihim Djoudja w doliczonym czasie gry przywrócił gościom honor strzelając bramkę.

Jako gospodarze turnieju, Wybrzeże Kości Słoniowej już się zakwalifikowało, ale nadal rywalizuje w grupie H, gdzie zajmuje drugie miejsce z siedmioma punktami w trzech meczach. Komory są na trzecim miejscu z trzema punktami i ich nadzieje na ponowny występ w finałach AFCON powoli gasną.

Komory - WKS: Typ na mecz

Komory wyjdą pewni na to spotkanie, co pokazuje bilans meczów u siebie. W tym meczu gospodarze mogą być trudnym rywalem, ponieważ zazwyczaj grają dobrze na własnej murawie. Wybrzeże Kości Słoniowej może dokonać kilku zmian. Obstawiam, że goście wygrają ten mecz.

1.62

WKS

WYGRA MECZ

betfan

Komory - WKS: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Komorami a Wybrzeżem Kości Słoniowej, w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 28 marca o 21:00 na Stade omnisports de Malouzini w Moroni. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację.

Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy