Kolumbia – Urugwaj: Typy, kurs, zapowiedź | 12.10 El. Mistrzostwa Świata

Wojciech Sikora

11 października 2023

Kolumbia
W czasie gdy europejskie reprezentacje walczą o udział na EURO, za oceanem trwa walka o udział w Mistrzostwach Świata 2026. Kolumbia, w ramach eliminacji w Ameryce Południowej, podejmie na swoim boisku Urugwaj. Po dwóch spotkaniach obie drużyny mają stabilna pozycję i przy awansie 6 z 10 drużyn, mają spore szanse na powodzenie. Kto jednak okaże się dziś lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Kolumbia – Urugwaj.

Kolumbia – Urugwaj: typy bukmacherskie

Po nieudanych eliminacjach do mistrzostw Świata 2022, Kolumbia rozegrała aż dziewic spotkań towarzyskich. Żadnego z nich nie przegrali, a lepsi okazywali się nawet od Niemców czy Japonii. Formę te przełożyli na kwalifikacje do MŚ, gdzie mają za sobą dwa starcia, a w nich wygrana z Wenezuelą i remis z Chile. Dziś staną na przeciw Urugwajowi. Goście mają za sobą dwa spotkania, gdzie kolejno wygrali z Chile 3:1 i po emocjonującym starciu przegrali z Ekwadorem 1:2.
Ostatnie dwa razy, gdy przyszło się zmierzyć tym ekipom razem, nie oglądaliśmy żadnych bramek z gry. Wcześniej jednak wielokrotnie strzelali po trzy, a nawet więcej goli. Dziś spodziewam się znacznie bardziej ofensywnej gry, dlatego typuje powyżej 2 goli, a w przypadku tylkod woch trafień zwrot.

1.65

POWYŻEJ 2 GOLI

2 GOLE = ZWROT

betfan

Kolumbia - Urugwaj: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie eliminacyjne Mistrzostw Świata pomiędzy Kolumbią a Urugwajem. Faworytem meczu są gospodarze (kurs 2.05). Mniejsze szanse ma natomiast drużyna gości - Urugwaj, na którą mnożnik został wyceniony na 3.75. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.25.

Kolumbia - Urugwaj: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Kolumbią a Urugwajem, w ramach 3. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 12 października o 22:30 na Estadio Metropolitano Roberto Melendez w Barranqiilla. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy