Pobierz aplikację betfan na telefon
Koeln – Lipsk: Typy, kursy, zakłady 15.03 | Bundesliga

W piątkowym meczu otwierającym 26. kolejkę niemieckiej Bundesligi Koeln zmierzy się na własnym obiekcie z RB Lipsk. Z pewnością to spotkanie zapowiada się na atrakcyjne, albowiem Koeln walczy o utrzymanie, natomiast Lipsk walczy o awans do europejskich pucharów. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Koeln – Lipsk.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Koeln – Lipsk?
  2. Zapowiedź meczu Koeln – Lipsk
  3. Jakie są kursy na mecz Koeln – Lipsk?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Koeln – Lipsk?

Koeln – Lipsk typy bukmacherskie

1.52

WYGRANA LIPSKA

betfan

Dla Koeln ten sezon niestety jest bardzo nieudany, albowiem znajdują się w strefie spadkowej i ich strata do miejsca dającego utrzymanie wynosi już aż 7 punktów. Choć powiedzmy sobie, że ta strata mogłaby być jeszcze do zniwelowania, ale aby tak się stało Koeln musiałoby wygrywać spotkanie za spotkaniem. Zadanie będzie jednak bardzo trudne, albowiem choćby dziś zmierzą się z Lipskiem i w tym meczu z pewnością będzie ciężko nawet o 1 punkt. Lipsk po odpadnięciu z Ligi Mistrzów skupi się z pewnością na zajęciu miejsca w TOP 4, a wydaje się, że Koeln to idealny rywal do zgarnięcia 3 punktów, dlatego też typuję ich wygraną.

 

Koeln - Lipsk kursy bukmacherskie

  • Wygrana Koeln – 5.40
  • Remis – 4.40
  • Wygrana Lipsk – 1.52
  • Powyżej 2.5 goli – 1.58
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Koeln - Lipsk wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna RB Lipsk (kurs 1.52). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Koeln, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Koeln - Lipsk to może liczyć na kurs 4.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.58, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.29.

Koeln - Lipsk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Koeln, a RB Lipsk w ramach 26. kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 15 marca o 20:30 na RheinEnergieStadion w Kolonii. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Koeln - Lipsk przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!