Pobierz aplikację betfan na telefon
Koeln – Bayer Leverkusen: typy, kursy, zakłady 03.03 | Bundesliga
Witamy się w ten weekend z 24. kolejką Bundesligi, która wchodzi w kluczową fazę sezonu, a każdy mecz będzie przynosił coraz większe emocje. Koeln, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, zagra się na swoim terenie przeciwko Bayerowi Leverkusen. Wciąż żadna drużyna nie potrafi zatrzymać aptekarzy, którzy dumnie kroczą po mistrzostwo w tym sezonie. Czy dziś wywiozą kolejne trzy punkty z terenu rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Koeln – Bayer Leverkusen.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Koeln – Bayer Leverkusen?
  2. Zapowiedź meczu Koeln – Bayer Leverkusen.
  3. Jakie są kursy na mecz Koeln – Bayer Leverkusen?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Koeln – Bayer Leverkusen?

Koeln – Bayer Leverkusen: Typy bukmacherskie

Koeln nie jest w komfortowej sytuacji, bo obecne miejsce daje im baraże o utrzymanie, co więcej tracą też aż osiem punktów, do pozycji bezpiecznej. Mimo, że za sobą mają dobry okres, gdzie zdobyli kilka punktów, to wciąż za mało, by myśleć realnie o utrzymaniu. Tak samo mało realne wydaje się zdobycie dziś choćby punktu z Bayerem Leverkusen, które jest od początku sezonu niepokonane.

1.45

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Goście powinni mieć tutaj proste zadanie, bo zagrają z drużyną, która traci spore ilości goli, o czym przekonali się już w pierwszym meczu bezpośrednim. Wtedy to Leverksuen ograł ich 3:0. Tym razem spodziewam się nieco mniejszej różnicy zwycięstwa i typuję poniżej 3.5 trafienia.

Koeln - Bayer Leverkusen: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Koeln - 6.90
  • Remis - 4.60
  • Wygrana Bayeru Leverksuen - 1.42
  • Powyżej 2.5 gola - 1.66
  • Obie strzelą - 1.96
W tej rywalizacji sporym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Bayeru Leverkusen, na których przelicznik wynosi 1.42. Znacznie mniejsze szanse eksperci widzą po stronie Koeln gdzie kurs to obecnie 6.90. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 4.60.

Koeln - Bayer Leverkusen: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Koeln a Bayer Leverkusen, w ramach 22. kolejki Bundesligi, odbędzie się 3 marca o 15:30 na RheinEnergaStadion w Kolonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!