Klaksvik – Lille: Typy, kursy, zapowiedź 05.10 LKE

Wojciech Sikora

04 października 2023

Lille

Pierwsza odsłona, tegorocznej fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, przyniosła nam wiele ciekawych rezultatów. Pora więc na drugą kolejkę. Klaksvik, w jednym z aż szesnastu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Lille. Sporym sukcesem jest bez wątpienia udział gospodarzy w tej edycji LKE. W pierwszym meczu potrafili nawet postraszyć Slovan Bratysławę, jak będzie dziś? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Klaksvik – Lille.

Klaksvik – Lille: Typy bukmacherskie

Świetny początek w Lidze Mistrzów zaliczyło Lille, które spokojnie zebrało pierwsze trzy punkty w starciu z Ljubljaną. Od samego początku dominowali rywali, a pierwszą bramkę zdobyli już w pierwszej połowie. by w drugiej domknąć kwestię podziału punktów. Dziś udadzą się na wyjazd do Wysp Owczych, gdzie podejmą miejscowy fenomen tej edycji europejskich pucharów, czyli Klaksvik. Na wyjeździe w Bratysławie strzelili oni nawet, jako pierwsi, bramkę jednak ostatecznie polegli 1:2.

 

 

Choć u siebie gospodarze powinni mieć przewagę, to jednak są oni o kilka klas niżej od Lille. Goście powinni tutaj budować przewagę już od samego początku i wątpię, by czekali na okazję od rywali. Moim zdaniem francuski zespół spokojnie powinien tutaj znaleźć drogę do bramki w obu połowach.

1.96

LILLE STRZELI

W OBU POŁOWACH

betfan

Klaksvik - Lille: kursy bukmacherskie

Lille jest w tym starciu stawiane jako spory faworyt, a kurs na ich zwycięstwo to obecnie 1.33. Znacznie wyższy mnożnik jest więc wystawiony na Klaksvik, która jest underdogiem i wynosi on na ten moment 8.00. W przypadku podziału punktów przelicznik w tym spotkaniu to 5.10.

Klaksvik - Lille: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Klaksvik a Lille, w ramach fazy grupowej Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się  5 październikaa o 18:45 na Vio Djumpumyrar w Klaksvik. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay, z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy