Pobierz aplikację betfan na telefon
KKS Kalisz – Śląsk Wrocław: Typy, kursy, zapowiedź. Puchar Polski

Śląsk Wrocław tradycyjnie w ostatnich meczach z Lechem Poznań – zlało go boleśnie i zgarnęło 3 punkty. W środę zagrają w Kaliszu z KKS-em o awans do półfinału Pucharu Polski. Zadanie zgoła może wydawać się łatwe, natomiast znamy wyniki wyjazdowych meczów Wrocławian w ostatnich latach – nie były one dobre krótko mówiąc. Zobaczymy czy przewaga wielkości klubu Śląska Wrocław starczy do awansu. Zapraszam na zapowiedz meczu KKS Kalisz – Śląsk Wrocław!

KKS Kalisz – Śląsk Wrocław – zapowiedź meczu

Nie znamy jeszcze wyniku żadnej bezpośredniej konfrontacji tych zespołów ponieważ grają ze sobą po raz pierwszy i od razu a taką stawkę! Emocji nie zabraknie.

KKS Kalisz swoje pozytywne nastawienie przed walką o półfinał skupia przede wszystkim na swoim napastniku – Nestorze Gordillo. To aktualny lider klasyfikacji strzelców Pucharu Polski. Od jego skuteczności w tym meczu będzie dużo zależeć.

Śląsk Wrocław gra wiosną bardzo nieregularnie, natomiast KKS Kalisz zagrał póki co jeden mecz i zremisował (0:0).

 

KKS Kalisz - Śląsk Wrocław - typy

Postawię na gości ponieważ Śląsk dawno nie był tak blisko gry w półfinału Pucharu Polski. Myślę, że to będzie dobry mecz do oglądania i uważam, że przewagę będzie miał Śląsk Wrocław. Ciekawi mnie jak zagra Kalisz. Dobrego meczu!

1.59

WYGRA ŚLĄSKA

betfan

 

KKS Kalisz - Śląsk Wrocław - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Środowy mecz Pucharu Polski KKS Kalisz kontra Śląsk Wrocław odbędzie się 1. marca na Stadionie Miejskim w Szczecinie w Kaliszu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat BoxGo.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!