Kiedy i o której mecz Węgry – Szwajcaria. Gdzie obejrzeć?

Patryk Śliwiński

11 czerwca 2024

Mecz Węgry – Szwajcaria otworzy rywalizację drugiego dnia mistrzostw Europy. Obie drużyny chcą awansować do fazy pucharowej, zatem szykuje się emocjonujący pojedynek.

Szwajcaria Xhaka

Faworytem grupy A są Niemcy, a trzy pozostałe reprezentacje powalczą między sobą o prawdopodobnie drugie miejsce. Faworytem spotkania są Helweci, ale nasi bratankowi wyglądają na dużych turniejach naprawdę dobrze. Kiedy i o której odbędzie się mecz Węgry – Szwajcaria? Sprawdź gdzie obejrzeć drugi mecz Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Węgry – Szwajcaria?

Mecz Węgry – Szwajcaria to pierwsze spotkanie drugiego dnia Euro 2024. Odbędzie się w 15 czerwca (sobota) o 15:00. Reprezentacje zagrają na RheinEnergieStadion – stadionie Euro 2024, na którym swoje mecz rozgrywa FC Koeln. Faworytem tego starcia są Szwajcarzy, ale czeka ich trudne zadanie. Węgrzy prezentują się bardzo dobrze na dużych turniejach i omal nie wyszli z grupy śmierci podczas ostatnich ME.

Pierwsze miejsce w grupie A prawdopodobnie zajmą Niemcy, a Węgrom, Szwajcarom i Szkotom pozostaje walka o drugie i trzecie miejsce, które też może zapewnić awans. Przypomnijmy, że cztery najlepszy drużyny z klasyfikacji trzecich miejsc awansują do fazy pucharowej.

Gdzie obejrzeć mecz Węgry – Szwajcaria?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Węgry – Szwajcaria na Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Węgry – Szwajcaria obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Węgry – Szwajcaria:

Węgry – Szwajcaria. Typy, kursy, zakłady 15.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy