Kiedy i o której mecz Gruzja – Czechy. Gdzie obejrzeć?

Patryk Śliwiński

17 czerwca 2024

Mecz Gruzja – Czechy odbędzie się 22 czerwca (sobota) o 15:00. Będzie to spotkanie drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024.

Gruzja

Dla Gruzji są to historyczne ME, ponieważ gra na takim turnieju po raz pierwszy w historii. Kvaratskhelia i spółka chcą zaskoczyć i wyjść z grupy, ale taki sam plan mają Czesi. Faworytem są nasi sąsiedzi, ale jeśli gwiazda Napoli wejdzie na szczyt swoich umiejętności to Gruzja może sprawić niespodziankę. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Słowenia – Serbia na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Gruzja – Czechy?

22 czerwca dzień meczowy Euro 2024 rozpocznie się od pojedynku Gruzji z Czechami. Pojedynek rozpocznie się o 15:00. Gruzja liczy na sprawienie niespodzianki. Już sam awans na turniej jest historycznym sukcesem, a więc nie ma nic do stracenia. Czesi mogą odczuwać presję. Utrata punktów będzie prawdopodobnie oznaczać brak awansu. Czechy są jednak w dobrej dyspozycji i trudno będzie ich zaskoczyć. Mecz odbędzie się na Volksparkstadion w Hamburgu. Sprawdź stadiony Euro 2024.

Gdzie obejrzeć mecz Gruzja – Czechy?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Gruzja – Czechy na Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej (TVP 1). Mecz Gruzja – Czechy obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Gruzja – Czechy:

Gruzja – Czechy. Typy, kursy, zakłady 22.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy