Pobierz aplikację betfan na telefon
Juventus – Nantes: Typy, kursy, zapowiedź 16.02. Liga Europy

Włoski giganta na kolanach! Juventus po odjęciu kilkunastu punktów za grube niechlujstwo w klubowej księgowości, bardzo spadł w tabeli. Śmiało może zapominać myśleć o grze w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, bo do czołówki daleko. Chyba, że Juventus wygra … Ligę Europy! To jest dla Mistrza Włoch z pewnością najkrótsza droga do Champions League i zarazem najtrudniejsza. Na spotkanie Juventus – Nantes nie trzeba namawiać, goście też mają swoje cele! Zapraszam na zapowiedź i typy do meczu Juventus – Nantes. 

Juventus – Nantes – zapowiedź meczu

Droga do Ligi Mistrzów wiedzie przez mecz z Nantes oraz Ligę Europy. Nie takie hasło przyświecało klubowi z Turynu przed początkiem trwającej kampanii. Niestety los nie jest łaskawy za oszustwa i będzie musiał Juventus zacząć swoją grę o Ligę Mistrzów od meczu z Nantes.

Co ciekawe pierwszy i jedyny raz zagrali przeciwko sobie w meczu fazy pucharowej Ligi Mistrzów w 1994 roku i wówczas Juventus wygrał u siebie (2:0) i przegrał we Francji (2:3).

Oba zespoły nie przegrały od 3 spotkań, oba też zanotowały remis w poprzednim meczu. Oba zespoły wiedzą, że mogą siebie wzajemnie zaskoczyć. Choć w Turynie to Juventus jest bezsprzecznym panem i władcą. Raczej tu nie przegrywa. 

 

Juventus - Nantes - Typy

Typy Juventus - Nantes

Wóz albo przewóz Panie Dusan. Jeśli kiedyś mogą przydać się jego gole to właśnie dziś, na samym początku pucharowej ścieżki do finału tych rozgrywek. Postawię na jego bramkę, bo Nantes generalnie nie słynie z żelaznej obrony w Ligue 1, choć zdarz im się zagrać bardzo dobrze w defensywie. 

2.08

VLAHOVIC STRZELI GOLA

betfan

 

Juventus - Nantes - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy między Juventusem, a Nantes odbędzie się 16. lutego na Stadion Allianz Stadium. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Viaplay. Mecz można obejrzeć także w aplikacji.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!