Pobierz aplikację betfan na telefon
Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski: Typy, kursy, zapowiedź 29.12 | PDC MŚ 2024

Na Mistrzostwach Świata 2024 w darcie pozostał już tylko jeden Polak. Krzysztof Ratajski w 1/16 finału zmierzy się z utytułowanym Walijczykiem Jonnym Claytonem. Przed Polakiem z pewnością bardzo dobre zadanie, jednak nie jest ono nie do wykonania. Jeżeli Ratajski zagra nieco lepiej niż z Hughesem ma szansę wygrać to spotkanie jako underdog. Czy taka sztuka mu się uda? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski?
  2. Zapowiedź spotkania Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski
  3. Jakie są kursy na Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski?
kod promocyjny BETFAN

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski typy bukmacherskie

1.95

WYGRANA RATAJSKIEGO

betfan

Analizę zaczniemy od Polaka – Krzysztofa Ratajskiego, który w meczu z Hughesem nie zaprezentował z pewnością swoich najwyższych umiejętności. Polak zagrał na średnie 89,82 i choć oczywiście nie jest to zła średnia to miał kłopoty momentami z trafieniem potrójnych. Z pewnością z Claytonem musi być minimum jedna potrójna przy podejściach, jeżeli chce powalczyć o wygraną. Ratajski zanotował także się dość przeciętnie na podwójnych, albowiem tam miał skuteczność na poziomie 42% i ta też musi być nieco większa w starciu z Walijczykiem. Z pewnością nie był to najlepszy mecz Ratajskiego, albowiem mógł już przegrywać 0:2, jednak udało się wybronić wygrywając seta na 1:1, a potem rozpoczęła się lepsza gra Polaka. Clyaton natomiast też dość słabo zaprezentował się w pierwszej rundzie, gdzie zagrał na średniej jeszcze niższej od Polaka, albowiem 88.45. Niewątpliwie obaj zawodnicy mogą zagrać znacznie lepiej w tym spotkaniu, ale wydaje mi się, że Clayton nie jest ostatnio w najlepszej formie i Ratajski może wygrać to spotkanie przez swoje opanowanie i chłodną głowę. Powinien mieć także przewagę na podwójnych, w szczególności na 16, która jest jego ulubioną i tym samym stawiam na wygraną Polaka po kursie 1.95 w Betfan.

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski kursy bukmacherskie

  • Wygrana Jonny Clayton – 1.79
  • Wygrana Krzysztofa Ratajskiego – 1.95

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Walijczyk Jonny Clayton (kurs 1.79). Nieco mniejsze szanse natomiast ma natomiast Polak – Krzysztof Ratajski, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 1.95.

Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Jonnym Claytonem, a Krzysztofem Ratajskim  w ramach 1/16 finału, odbędzie się 29 grudnia o 15:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Jonny Clayton – Krzysztof Ratajski przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!