Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Montpellier: Typy, kurs, zapowiedź | 13.12 Liga Mistrzów

W tym tygodniu kontynuujemy starcia w ramach Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. Oznacza to kolejne mecze aż trzech polskich drużyn. Jastrzębski Węgiel będzie gościć na swojej hali Montpellier, czyli siódmą drużynę francuskiej ligi. W teorii spotkanie zapowaida się bardzo jednostronnie, bo zdecydowanym faworytem jest polska drużyna. Jak w efekcie zakończy się to starcie?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Jastrzębski Węgiel – Montpellier.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel – Montpellier (13.12, 18:00) – Zapowiedź meczu

Jastrzębski Węgiel kilka dni temu gościł na swoim parkiecie bardzo wymagającego rywala jakim jest Kędzierzyn-Koźle. Mimo, że prowadziło 2:1, to ostatecznie przegrali 2:3. Tym razem pozostając na swoim parkiecie, będą rywalizować w ramach Ligi Mistrzów, jednak ze znacznie gorszą drużyną, jaką jest Montpellier. Francuski zespół zajmuje aktualnie dopiero siódme miejsce w swojej lidze. Co ciekawe niedawno obie ekipy się spotkały, grając na francuskiej hali i t polski zespół okazał się znacznie lepszy, wygrywając tamto spotkanie 3:1.

 

Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel - Montpellier (13.12, 18:00) - typy, typowanie

Przy okazji ostatniej wygranej, Jastrzębski Węgiel prezentował znacznie wyższą formę i kontynuował swoją serię bez porażki. Montpellier wygrało zaledwie jedno spotkanie z sześciu ostatnich, przegrywając z o wiele słabszymi drużynami jak Vojvodina czy Sete. Ciężko wróżyć, by ich sytuacja się poprawiła, a więc moim zdaniem, polski zespół na swoim parkiecie powinien sobie poradzić bez problemu. Stawiam wygraną gospodarzy 3:0.

2.04

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

WYGRA 3:0

betfan

 

Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel - Montpellier (13.12, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Montpellier odbędzie się 13 grudnia o 18:00 na hali w Jastrzębiu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!