Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Kędzierzyn-Koźle: typy, kursy, zapowiedź 10.05 | PlusLiga
Mało kto spodziewałby się tak znacznej  przewagi drużyny, która była w tym zestawieniu underdogiem. Jastrzębski Węgiel udowodnił jednak swoją siłę w tym sezonie i są już praktycznie o krok, od zdobycia mistrzostwa w tym sezonie. Wciąż trzeba pamiętać o sile ZAKSY i tego, jak często potrafią wychodzić z ciężkich sytuacji. Tutaj musieliby wygrać trzy mecze z rzędu, a dziś na parkiecie rywali, z pewnością zwycięstwo nie przyjdzie im łatwo. to Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jastrzębski Węgiel – Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel – Kędzierzyn-Koźle: zapowiedź 

Dla obu ekip do końca sezonu pozostały już tylko starcia między nimi. Najpierw zmierzą się w play-offach PlusLigi, a wisienką na torcie będzie starcie w finale Ligi Mistrzów 20 maja. Oba zespoły niewątpliwie w tym sezonie pokazały swoją jakość, nie tylko w Polsce, ale właśnie na tle europejskim. Mimo, że w fazie zasadniczej zajęli 3. i 4. miejsce, to w fazie play off od ćwierćfinału nie mieli sobie równych. Jastrzębski Węgiel pokonał Trefl Gdańsk i Aluron Wartę, bez porażki w żadnym pojedynczym meczu. Z kolei Kędzierzyn w ćwierćfinale odniósł jedną porażkę z Projektem Warszawą, by w półfinale do zera rozprawić się z Asseco Resovią.
Od pierwszego meczu, czy nawet pierwszej partii, Jastrzębski Węgiel nie odpuszcza żadnej piłki, pokazując ogromne serce do walki. Rewanżują się za poprzednie, przegrywane finały i są już praktycznie na końcu tegorocznej przygody w polskiej lidze. Kędzierzyn-Koźle to drużyna, która niejednokrotnie pokazywała swoją siłę w kluczowych momentach, czy to w Polsce, czy na arenie międzynarodowej. Przed nimi jednak wybitnie ciężkie zadanie, bowiem muszą wygrać trzy mecze z rzędu, w tym pierwszy już dziś na hali rywala.

Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn-Koźle: typy 

2.22

ZAKSA WYGRA

betfan

Ciężko sobie wyobrazić scenariusz, w którym ZAKSA nie wygrywa chociażby jednego starcia w tej fazie play-off. Moim zdaniem trener z pewnością wyciągnie wnioski z poprzednich porażek i dziś jeszcze wraz z drużyną, przedłużą swoje nadzieje na mistrzostwo. Stawiam wygraną gości.

Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn-Koźle: transmisja 

Mecz Jastrzębskiego Węgla z Kędzierzynem-Koźle, w ramach trzeciego spotkania finałowego tego sezonu, zostanie rozegrany 10 maja o godzinie 20:30 w Jastrzębiu-Zdrój. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!