Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Turcja: Typy, kursy, zapowiedź 12.09
  We wtorek Japonia zmierzy się w towarzyskim meczu z reprezentacją Turcji. Tureccy piłkarze rozegrali tylko jedno spotkanie w eliminacjach dlatego też postanowili zmierzyć się w jeszcze jednym meczu, tym razem towarzyskim z Japonią. Ciężko wskazać tutaj kandydata do zwycięstwa, choć to Japonia ma nieco większe szanse. Kto więc okaże się lepszy w starciu Japonia – Turcja? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Japonia – Turcja.

Japonia – Turcja typy bukmacherskie

Mecz towarzyski Japonia – Turcja zapowiada się jako pojedynek na wysokim poziomie, pełen emocji i atrakcyjnych akcji. Obie drużyny mają swoje mocne strony w ofensywie, dlatego trudno przewidzieć dokładny wynik tego spotkania. Spodziewać się można jednak bramek, tym bardziej, że jest to spotkanie towarzyskie i ja właśnie tutaj ukierunkuję swoje typy na ten mecz. Obstawiam powyżej 2.5 gola w meczu Japonia - Turcja po bardzo dobrym kursie 2.11 w ofercie bukmachera Betfan. Japonia potrafi zagrać na fantazji z przodu, a Turcy również nie będą się przecież tylko bronić w tym meczu, więc powinniśmy zobaczyć kilka bramek w tym meczu.

2.11

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Japonia - Turcja kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Japonia - Turcja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie reprezentacja Japonii (kurs 2.40). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Turcja, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Japonia - Turcja to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.11, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.71.

Japonia - Turcja GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Japonią, a Turcją w ramach towarzyskiego spotkania, odbędzie się 12 września o 14:20 . Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na polskich kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!