Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Peru: Typy, kursy, zapowiedź 20.06 | Mecze towarzyskie
Niektóre reprezentacje rozgrywają eliminacje, a inne po prostu mecze towarzyskie. Dziś skupimy się na tej drugiej sekcji, gdzie Japonia w jednym ze spotkań, zagra przeciwko Peru. Kilka dni temu gospodarze znakomicie spisali się w innym sparingu, gdzie pokonali rywala 6:0. Dziś czeka ich nieco cięższe zadanie, bowiem ich rywale mają o wiele lepszą formę. Kto okaże się dziś górą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Japonia – Peru.

Japonia – Peru: zapowiedź meczu

Po kilku miesiącach przerwy, ponownie kadra Japonii udała się na zgrupowanie. Tym razem rozgrywają tylko mecze sparingowe, gdzie za sobą mają już pierwszy z nich. Wygrali w nim z Salwadorem aż 6:0, a od samego początku zrobili sporą różnicę na boisku. Wtedy jednak byli murowanymi faworytami, a dziś zagrają ze znacznie lepszą ekipą z Ameryki. Peru, również ma za sobą jedno spotkanie w tym zgrupowaniu, gdzie wygrali 1:0 z Koreą. Co ciekawe kompletnie w tym starciu nie byli faworytami.

Japonia - Peru: typy

Moim zdaniem w tym pojedynku nie ma jednoznacznego i wcale Japończycy nie powinni tego zdominować. Spodziewam się tutaj dużej ofensywy i sporej wymiany ciosów. Co za tym idzie widzę tutaj kilka goli, dlatego typuję że obie drużyny strzelą gola.

2.31

OBIE STRZELĄ

betfan

Japonia - Peru: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Japonią a Peru, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 20 czerwca o 11:55 na Panasonic Stadium Suita w Suita. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!