Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Kostaryka typy, kursy, zapowiedź 27.11 | MŚ Katar 2022

Japonia po zwycięstwie z Niemcami jest na prostej drodze do awansu. Wystarczy wysoko wygrać z Kostaryką. Kostaryką, która ewidentnie na te mistrzostwa ewidentnie nie doleciała. Piłkarze z Azji zachwycili cały Świat po wygranej z Niemcami są na ustach wszystkich. Przyda im się spokój, z którego słyną. Zapraszam na zapowiedz tego meczu tej arcyciekawej grupy. Sensacja bardzo blisko, a po tym meczu może ona już nastąpić.

Japonia – Kostaryka – typy bukmacherskie

Kto wygra?

Z całą pewnością obstawiam tu zwycięstwo Japonii oraz jednocześnie spodziewam się, że Japończycy będą chcieli na tyle ile to będzie możliwe, zbliżyć się do wyniku Hiszpanii, która dokonała rzezi na zawodnikach z Kostaryki. Nie specjalnie liczyłbym na dużo lepszą grę piłkarzy z Ameryki. Choć trzeba zakładać, że o wiele lepiej zagrją w obronie zwłaszcza, gdyż umówmy się, nikt nie lubi przyjmować 7 goli co mecz na turnieju tej rangi. 

2.97

JAPONIA POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan


Japonia – Kostaryka – zapowiedź

Spora część kibiców obstawiała, że wśród tych dwóch reprezentacji poznamy kim będzie zespół, który zajmie trzecie oraz czwarte miejsce. Futbol jest przewrotny i piękny zarazem więc już po pierwszej kolejce w grupie E mamy spore zamieszanie. Wygrana Japonii z Niemcami sprawia, że Japonia jest po prostu bardzo blisko awansu. Dodajmy, że byłby to kolejny awans z grupy podczas Mistrzostw Świata. Na poprzednim Mundialu, przegrali co prawda z Polską w grupie, mimo to wyszli z niej i zagrali w 1/8 finału z Belgami. Kostaryka wygląda na zespół dosyć mocno ograniczony. Zarówno z przodu jak i z tyłu. Na szczęście w bramce podczas kolejnych meczów mogą liczyć na Keylora Navasa, który co prawda wpuścił 7 goli z Hiszpanią, ale nikt z drużyny mu nie pomagał, by było inaczej. 

 

Japonia - Kostaryka - ostatnie wyniki

Cóż można powiedzieć o wynikach obu zespołów, które one osiągały jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. Są one dość mało przydatne. Turniej już trwa, a pierwszą wypadkową meczów kontrolnych przed Mundialem jest wynik pierwszego meczu na tym turnieju. I o ile możemy powiedzieć, że po meczu z Niemcami świetnie nastawiona mentalnie na odrabianie strat i gotowa do tego, by wyjść z grupy jest Japonia. O tyle nie możemy tego powiedzieć o Kostaryce. Nawet jeśli zdołała ona wygrać tuż przed Mundialem ze stosunkowo silną w Afryce Nigerią. Rywalami Kostaryk byli w ostatnim czasie takie potęgi jak: Uzbekistan, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Martynika. Japończycy z kolei tuż przed Mundialem przegrali (2:1) z Kanadą, a dziś już wiemy, że i Kanada i Japonia to groźne zespoły. 

Japonia - Kostaryka - bezpośrednie mecze

Japonia grała trzykrotnie w swojej historii z reprezentacją Kostaryki. Trzeba powiedzieć, że ma ona bardzo korzystne dla siebie wspomnienia z tych spotkań. Dwa razy wygrała, a raz padł remis. To wszystko, na co było stać Kostarykę w rywalizacji z Japonią. Ostatni ich mecz to 11. września 2018 roku, wtedy to Japonia wygrała 3:0.

Japonia - Kostaryka - przewidywane składy

Przewidywane składy wkrótce.

Japonia - Kostaryka - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Mecz Japonii z Kostaryką odbędzie się w niedziele 27 listopada o 11:00 na Ahmad bin Ali Stadium w Dosze. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport oraz w Internecie na sport.tvp.pl.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!