Pobierz aplikację betfan na telefon
Islandia – Liechtenstein: Typy, kursy, zapowiedź 16.10 | el. Euro
 W środę w grupie J będziemy świadkami starcia, w którym zmierzą się najsłabsze dwie reprezentacje. Islandia podejmie na własnym obiekcie Liechtenstein. Obie reprezentacje tak naprawdę nie grają już o nic. Matematyczne szanse na awans bezpośredni na Euro ma jeszcze drużyna Islandii, ale są one tak ciężkie do zrealizowania, że jest to praktycznie niemożliwe. Można, więc mówić, że niejako będzie to starcie towarzyskie, jednak ze znacznym wskazaniem na zwycięstwo Islandii. Czy rozbiją oni zespół Liechtensteinu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Islandia – Liechtenstein.

Islandia – Liechtenstein typy bukmacherskie

Islandia nieco zawiodła w tych eliminacjach. Oczywiście trafili do trudnej grupy, jednak wydawało się, że to właśnie oni będą walczyć o drugie miejsce - oczywiście poza Portugalią, która była pewniakiem do wygrania. Tak się jednak nie stało - zdobyli oni zaledwie 7 punktów w 7 spotkaniach, więc jest to bilans bardzo słaby, albowiem średnio 1 na mecz. W pierwszym pojedynku pomiędzy Islandią, a Liechtensteinem Islandczycy bardzo wysoko, bo aż 7:0 rozbili swoich rywali. Tutaj spodziewam się, że będzie podobnie, aczkolwiek może nie aż w tak wysokim stosunku. Typuję handicap -3 na Islandię. W przypadku wygrania różnicą trzech goli mamy zwrot, natomiast wygrana to różnica 4 goli i więcej.

1.72

WYGRANA ISLANDII

Z HANDICAPEM -3 GOLE

betfan

Islandia - Liechtenstein kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Islandia - Liechtenstein wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście zdecydowanie reprezentacja Islandii (kurs 1.05). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości - Liechtensteinu, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 35.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Islandia - Liechtenstein to może liczyć na kurs 13.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 3.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 3.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.01.

Islandia - Liechtenstein GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz reprezentacji pomiędzy Islandią, a Liechtensteinem w ramach 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 października o 20:45 na Laugardalsvollur w Reykjavik. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!