Pobierz aplikację betfan na telefon
Islandia – Hiszpania: Typy, kursy, zapowiedź 04.07 | Euro U19

Lada moment zakończą się zmagania w ramach Euro U-21, a już startuje właśnie runda grupowa Euro U-19. Islandia, w jednym z dwóch meczów tego dnia , podejmie w ramach pierwszego starcia Hiszpanię. La Furia Roja ma przed sobą, w teorii, dość prostą grupę, w której zmierzą się z Grecją, Norwegią i Islandią. Z tymi ostatnimi zaczną dziś pierwsze starcie i według bukmacherów są sporymi faworytami. Czy będzie to dla nich proste zadanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Islandia – Hiszpania. 

Islandia – Hiszpania: zapowiedź meczu

Islandia okazała się jednym z większych zaskoczeń tej edycji Euro U19. Głównie za sprawą eliminacji, gdzie w grupie z Turcją, Węgrami, a nawet i Anglią, okazali się lepsi. Tym samym zapewnili sobie awans do turnieju głównego, gdzie swoje zmagania rozpoczną ze świetnie dysponowaną Hiszpanią. Reprezentacja z zachodniej Europy w ramach eliminacji wygrała wszystkie mecze, nie tracąc przy tym ani jednego gola.

 

Islandia - Hiszpania: kursy bukmacherskie

Według bukmacherów, jak i analityków faworytem do wygrania spotkania jest Hiszpania U19 (kurs 1.25), dużo mniejsze szanse ma Islandia U19, na którą współczynnik został wyceniony na poziomie aż 9.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na gole w tym spotkaniu - na powyżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.42, natomiast na over 3.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 2.07.

Islandia - Hiszpania: typy 

Typy Islandia - Hiszpania

Hiszpania powinna ten mecz w pełni dominować, tak jak udawało im się to w trakcie eliminacji, gdzie każdy mecz wygrywali z handicapem. Tutaj pewnie będą chcieli od początku zacząć w jak najlepszy sposób, dlatego moim zdaniem tym razem również wygrają różnicą co najmniej dwóch goli.

1.68

HISZPANIA WYGRA

Z HANDICAPEM -1,5

betfan

Islandia - Hiszpania: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Islandią - Hiszpanią, w ramach grupowego spotkania EURO U19, odbędzie się 4 lipca o 21:00 na Centenary Stadium w Ta'Qali. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport, z polskim komentarzem. Spotkanie to takżę będzie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem strony i aplikacji TVPSPORT.pl.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!