Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia Północna – Dania: Typy, kursy, zapowiedź | 20.11 el. EURO 2024
Przedostatni dzień eliminacji do EURO 2024 przed nami, więc czekają nas ostateczne rozstrzygnięcia, które wyłonią kolejne zakwalifikowanych. Irlandia Północna, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Danią. W grupie H praktycznie wszystko jest już jasne, przynajmniej w przypadku dzisiejszych bohaterów. Goście mają już pewny awans, więc dziś mogą z dużym spokoje  podejść do starcia. Jak wypadną więc gospodarze? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Irlandia Północna – Dania.

Irlandia Północna – Dania: Typy bukmacherskie

Grupa H, jest jedną z kilku grup, w których mecze rozgrywa sześć ekip. Dziś czeka nas więc dziesiąta kolejka, gdzie Dania podejmie po raz kolejny Irlandię Północną. Drużyna ze Skandynawii radziła sobie w eliminacjach na tyle dobrze, że już mają pewny awans do imprezy głównej. Gospodarze z kolei nie mają już szans na taki udział, ale dziś będą mieli szanse zaskoczyć rywali. Duża szansa jest, że ich rywale wyjdą rezerwami i będziemy świadkami niespodzianki.
Irlandia Północna może zakończyć te eliminacje w świetnym stylu, tym bardziej, że rywale podejdą już z mniejszym zaangażowaniem. Na swoim boisku Dania wygrała zaledwie 1:0, choć okazji mieli mnóstwo. Irlandczycy także ich kilka stworzyli i dziś spodziewam się tego ponownie, ale tym razem typuję, że strzelą chociaż jedną bramkę.

1.82

IRLANDIA PÓŁNOCNA

STRZELI GOLA

betfan

Irlandia Północna - Dania: Kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Danii, na którą obecny kurs wynosi 1.55. Znacznie niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Irlandii Północnej, co przekłada się na przelicznik 6.00. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.90.

Irlandia Północna - Dania: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Irlandią Północną a Danią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 20 listopada o 20:45 na stadionie Windsor Park w Belfaście. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!