Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia – Gibraltar. Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024
W poniedziałek czekają nas kolejne mecze eliminacji Euro 2024. Irlandia zagra z Gibraltarem. Zwycięstwo gospodarzy jest formalnością. W jakim stylu uda im się zdobyć pierwsze punkty? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Irlandia – Gibraltar.

Irlandia – Gibraltar: zapowiedź meczu

Irlandia i Gibraltar zagrają w poniedziałek w ramach eliminacji Euro 2024. Są to jedyne drużyny w grupie B, które nie mają na swoim koncie jeszcze żadnych punktów. Irlandia przegrała z Francją i Grecją, niwecząc i tak niskie szanse na awans do turnieju. Gibraltar jest w Europie przysłowiowym chłopcem do bicia i trudno mu będzie zdobyć chociażby jeden punkt. Przegrał już z Grecją, Holandią i Francją. Ponadto zajął ostatnie miejsce w dywizji C.

Irlandia - Gibraltar: typy i przewidywane składy

Typy Irlandia - Gibraltar

Irlandia jest zdecydowanym faworytem tego starcia i bardzo trudno się spodziewać, aby gospodarze nie wygrali wysokim wynikiem. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem tylko 0:2, a jeszcze poprzednie wygraną tylko 0:1. Stawiam na zwycięstwo gości, ale przy handicapie +3.

1.80

WYGRANA GIBRALTARU

Z HANDICAPEM +3

betfan

Przewidywane składy

  • Irlandia: Bazunu; O'Shea, Collins, Egan; Sykes, Cullen, Molumby, Knight, O'Dowda; Ferguson, Parrott
  • Gibraltar: Coleing; Sergeant, R. Chipolina, Lopes, Olivero, Britto; De Barr, Pozo, Hartman, Ronan; El Hmidi

Irlandia - Gibraltar: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Irlandii z Gibraltarem, odbędzie się 19 czerwca o 20:45. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!