Industria Vive Kielce – GOG: Typy, kursy, zapowiedź | 03.04 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

03 kwietnia 2024

Industria Vive Kielce
W rewanżach 1/8 finału Ligi Mistrzów piłki ręcznej, zobaczymy rewanże, które w dużej mierze nie powinni wiele zmienić w kontekście awansu. Industria Vive Kielce, w jednym z nich zmierzy się na swojej hali przeciwko GOG. Nasz zespół zrobił w Danii to co mógł najlepiej i dzięki temu do rewanżu podejdą z dużym spokojem. Ciężko będzie roztrwonić taką zaliczkę. Jak zakończy się ten mecz? Zapraszam na zapowiedź spotkania i typy na Industria Vive Kielce – GOG. Z artykułu dowiesz się:
  • Jakie są typy bukmacherskie na mecz Industria Vive Kielce – GOG?
  • Zapowiedź meczu Industria Vive Kielce – GOG.
  • Jakie są kursy na mecz Industria Vive Kielce – GOG?
  • Gdzie obejrzeć mecz Industria Vive Kielce – GOG?

Industria Vive Kielce – GOG: Typy bukmacherskie

Choć wyjazd do Danii z pozoru wydawał się ciężkim wyzwaniem, tym bardziej że GOG było w dobrej formie, to jednak zakończył się inaczej. Vive Kielce zdominowali cały mecz od samego początku do końca i ostatecznie wygrali aż 33:25. Sam fakt jest jeszcze bardziej optymistyczny, dlatego że rewanż rozegrają na naszej ziemi.

2.01

KIELCE WYGRAJĄ

1. POŁOWĘ Z HANDICAPEM -3.5

betfan

Tym razem może być bardziej wyrównany mecz, a sam trener powinien wpuścić kilku zmienników. Niemniej jednak powinno to nastąpić w drugiej połowie, a w pierwszej możemy spodziewać się zbudowania przewagi. Typuję, że pierwszą połowię Kielczanie będą wygrywać różnicą co najmniej czterech goli.

Industria Vive Kielce - GOG: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Industria Vive Kielce - 1.15
  • Remis - 14.00
  • Wygrana GOG - 7.60
  • Powyżej 63.5 goli - 1.85
Industria Vive Kielce wyjdzie na parkiet jako spory faworyt tego spotkania, co przekłada się także na ich kurs, który wynosi obecnie 1.15. Oczywiście to oznacza, że GOG wystąpią jako underdog, a mnożnik jaki możemy aktualnie znaleźć na ich zwycięstwo to 7.60. Remis to jak zawsze w piłce ręcznej spory przelicznik, bo aż 14.00.

Industria Vive Kielce - GOG: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Industria Vive Kielce a GOG, w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów, odbędzie się 3 kwietnia o 18:45 na hali w Płocku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu. Relacja na sport.betfan.pl znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy