Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo: Typy, kursy, transmisja 02.10 | Pekin WTA
Powrót, jaki zaliczyła Iga Świątek, na korty w Azji nie był najlepszy. Przegrała już w półfinale z Weroniką Kudermietową, która ostatecznie wygrała cały turniej. Teraz Polka podejmie rywalizację w Pekinie, gdzie w ramach 1/32 finału zmierzy się z Sarą Sorribes Tormo. Hiszpanka miała okazję spotkać się z Raszynianką na kortach trawiastych Wimbledonu, gdzie ugrała tylko dwa gemy. Czy dziś także nasza zawodniczka zdominuje rywalkę? Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo.

Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo: Typy bukmacherskie

Po US Open Polka zrobiłą sobie ponad 20-dniową przerwę od tenisa i wróciła w ubiegłym tygodniu gdzie sprawdziła się w Tokio. Tam po bardzo niepewnej, choć wygranej 2:0, pierwszego starcia z Hontamą, spotkała się z Kudermietową. Rosjanka dotychczas nie ugrała nawet seta w czterech poprzednich meczach, a tu trafiła z formą idealnie i wygrała 2:1. Iga miała znów kilka dni, by pomyśleć o zmianie swojej gry i poprawie kilku gorszych aspektów i dziś rozpocznie rywalizację w Pekinie.
Turniej zacznie od 1/32, gdzie zmierzy się w bardzo ciekawym starciu przeciwko Sarze Sorribes Tormo. Hiszpanka to bardzo niewygodna zawodniczka, które preferuje grę z długimi wymianami. To jednak nie sprawdziło się na trawie, gdzie miała okazję już zagrać w tym roku z Igą Świątek. Polka zdominowała ją z dużą łatwością, co przełożyło się na spokojną wygraną Igi 6:2, 6:0. Korty twarde są jednak nieco bliższe Sarze i może być tutaj trochę bardziej wymagającą rywalką. W mojej opinii to nadal będzie za mało, by mogła tutaj przejąć inicjatywę, zwłaszcza, że jej styl gry jest bardzo łatwo weryfikowany przez siłę uderzeń Świątek. Typuję poniżej

1.49

PONIŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Iga Świątek - Sara Sorribes Tormo: Kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest w tym pojedynku stawiana w roli zdecydowanej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.07. Sara Sorribes Tormo naturalnie jest więc stawiana znacznie niżej, a mnożnik na jej triumf to aż 8.00. Warto przyjrzeć się również zakładowi, na poniżej 12.5 gemów Polki, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.43.

Iga Świątek - Sara Sorribes Tormo: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Sarą Sorribes Tormo, odbędzie się 2 października o godzinie 06:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Pekin WTA, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!