Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Karolina Muchova: Typy, kursy, gdzie oglądać? 10.08 Montreal WTA

Iga Świątek kontynuuje swoją świetną formę na kortach twardych, od turnieju w Warszawie. Tam spodziewano się jednak jej finału z Karoliną Muchovą, która niespodziewanie odpadła dość szybko. Teraz los sprawił, że panie powalczą dziś o ćwierćfinał turnieju w Montrealu. Czeszka ma za sobą dwie bardzo dobre rundy, w których nie straciła seta. Czy będzie w stanie jakkolwiek zagrozić dziś Polce? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Karolina Muchova.

Iga Świątek – Karolina Muchova: Typy bukmacherskie

Turnieje w Toronto i Montrealu mają to do siebie, że co roku wymieniają się pomiędzy rangą ATP, a WTA. Tak też Iga w ubiegłym roku grała w Kanadzie lecz były to zawody w Toronto. Wtedy też niespodziewanie odpadła w 1/8 finału z Haddad Maią. Do Montrealu Iga przyjechała po wygranym turnieju w Warszawie, który także rozgrywany był na kortach twardych. Polka miała tam cięższe początki, ale to głównie z racji sporej przerwy od kortów twardych. Niemniej jednak widać, że taka nawierzchnia jej bardzo odpowiada, a tutaj już to potwierdziła pokonując Karolinę Pliskovą 7:6, 6:2.

 

Iga Świątek potrzebowała chwili, by odnaleźć się na nowych kortach w Montrealu. Stąd też potrzebowała w poprzednim meczu aż tie breaka, żeby domknąć seta. Później jednak rozpędzona i pewna swoich umiejętności wygrała drugą partię 6:2. Dziś trafia na bardzo mocną w tym sezonie Karolinę Muchovą, która jednak już spędziła na kortach w Kanadzie ponad 3,5 godziny. Dużo w wygranych pomagały jej rywalki, czego raczej nie może oczekiwać od Świątek. Moim zdaniem Polka zwycięży dziś w dwóch setach.

1.51

śWIĄTEK

WYGRA 2:0

betfan

 

Iga Świątek - Karolina Muchova: Kursy bukmacherskie

Po dwóch dobrych występach Karoliny Muchovej, nie jest ona stawiana w roli tak sporego underdoga, jak poprzednia rywalka Polki. Tak też na Czeszkę obecnie możemy znaleźć kurs 4.. Wciąż jednak eksperci widzą sporą faworytkę w Idze Światek, na którą aktualny mnożnik to 1.. W tym spotkaniu warto jednak przyjrzeć się zakładom na ilości gemów.

Iga Świątek - Karolina Muchova: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Karoliną Muchovą odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Montrealu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!