Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Elise Mertens: Typy, kursy, zakłady 18.04 | Stuttgart WTA
Iga Świątek rozpoczyna swój ulubiony okres z turniejami WTA, bowiem powraca na mączkę. Pierwszy turniej, jaki rozegra w tym roku na tej nawierzchni, odbędzie się w Stuttgarcie. Polka już dwukrotnie triumfowała w tej imprezie, a teraz ponownie przyjdzie bronić jej tytułu. W pierwszym pojedynku zmierzy się z Elise Mertens. Jak wypadnie Polka w pierwszym spotkaniu na mączce? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Elise Mertens. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Elise Mertens?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Elise Mertens.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Elise Mertens?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Elise Mertens?

Iga Świątek – Elise Mertens: Typy bukmacherskie

Od ostatniego turnieju WTA, Iga Świątek miała sporo czasu na odpoczynek, regenerację i co najważniejsze, przygotowanie się do gry na kortach ziemnych. Swoje przygotowania przerwała na moment, by pomóc naszej Reprezentacji w awansie do finałowego turnieju Billie Jaean King Cup, który odbędzie się w listopadzie. Polska ograła w wynikiem 4:0 Szwajcarię. Teraz nasza tenisistka już w pełni może poświęcić się grze na mączce, którą rozpocznie od rywalizacji w Stutgarcie.

1.64

ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Polka przed rokiem straciła tutaj zaledwie seta, tak samo jak i dwa lata temu. Ten turniej, jak i oczywiście sama nawierzchnia odpowiadają jej zdecydowanie. Ponownie więc typowana jest do triumfu w całej imprezie, gdzie rywalizację zacznie od 1/8 finału. W nim zmierzy się przeciwko Elise Mertes, czyli 30. rakiecie świata. Belgijka rozegrała już tutaj jeden mecz, gdzie na pełnym dystansie pokonała Tatjanę Marię. Przede wszystkim w kluczowych momentach niezwodny okazał się jej serwis, który jednocześnie nie powinien być większym wyzwaniem dal świetnie returnującej Polki. Elise jeszcze nigdy nie miała okazji zagrać z Igą. Moim zdaniem Świątek w pełni zdominuje to starcie i w niespełna godzinę powinna rozstrzygnąć jego losy. Typuję  wygraną Polki i poniżej 17.5 gemów.

Iga Świątek - Elise Mertens: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek- 1.03
  • Wygrana Mertens - 11.00
  • Powyżej 17.5 gemów - 2.08
W tym zestawieniu murowaną zawodniczką do triumfu, według bukmacherów, jest oczywiście Iga Świątek. Kurs jaki na ten moment oferowany jest za jej zwycięstwo wynosi zaledwie 1.03. Z kolei w przypadku niespodzianki, jaką byłaby wygrana Elise Mertens, przelicznik to aż 11.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Elise Mertens: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Iga Świątek, która zagra z Elise Mertes, odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Stuttgart 500, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!