Iga Świątek – Elena Rybakina: Typy, kursy, zakłady 20.04 | Stuttgart WTA

Wojciech Sikora

20 kwietnia 2024

Iga Świątek
Po raz ósmy Iga Świątek, zmierzy się z Eleną Rybakiną. Na szali jest finał turnieju WTA Stuttgart 500, gdzie Polka broni tytułu. Nasza tenisistka przeszła dwie poprzednie rundy bezbłędnie, nie tracąc ani jednego seta. Z kolei Kazaszka musiała grać w obu przypadkach pełen dystans. Czy to wpłynie na jej dzisiejszą dyspozycję? Czy Raszynianka ponownie bez straty seta przejdzie do finału?  Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Elena Rybakina. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Elena Rybakina?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Elena Rybakina.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Elena Rybakina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Elena Rybakina?

Iga Świątek – Elena Rybakina: Typy bukmacherskie

Od ostatniego turnieju WTA, Iga Świątek miała sporo czasu na odpoczynek, regenerację i co najważniejsze, przygotowanie się do gry na kortach ziemnych. Swoje przygotowania przerwała na moment, by pomóc naszej Reprezentacji w awansie do finałowego turnieju Billie Jaean King Cup, który odbędzie się w listopadzie. Polska ograła w wynikiem 4:0 Szwajcarię. Teraz nasza tenisistka już w pełni może poświęcić się grze na mączce, gdzie już ma za sobą pierwsze starcie, w którym pewnie pokonała Elise Mertens 2:0. Nieco więcej problemów sprawiła Emma Raducanu, z którą w pierwszym secie Polka musiała zagrać tie break. Ostatecznie wygrała 7:6, 6:3.

1.52

ŚWIĄTEK WYGRA 2:0

betfan

Na kortach ziemnych znacznie większe osiągnięcia ma za sobą Iga Świątek, która triumfowała tutaj dwukrotnie. Po dwóch pierwszych rundach śmiało można powiedzieć, że jej dyspozycja pozwoli na triumf po raz trzeci. Dziś jednak czeka ją najbardziej wymagająca rywalizacja, jaką przyjdzie jej rozegrać z Eleną Rybakiną. Choć Panie grały ze sobą wielokrotnie, to zaledwie raz zmierzyły się na kortach ziemnych. Wtedy niestety Polka musiała skreczować w Rzymie, w trzeciej partii. Tym razem spodziewam się podobnego starcia, jak z Raducanu, ale ponownie oczekuję na zwycięstwo 2:0. Typuję wygraną Świątek 20.

Iga Świątek - Elena Rybakina: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek- 1.21
  • Wygrana Rybakiny - 4.30
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.76
W tym zestawieniu zdecydowaną zawodniczką do triumfu, według bukmacherów, jest oczywiście Iga Świątek. Kurs jaki na ten moment oferowany jest za jej zwycięstwo wynosi zaledwie 1.21. Z kolei w przypadku niespodzianki, jaką byłaby wygrana Emmy Raducanu, przelicznik to aż 4.30. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Elena Rybakina: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Iga Świątek, która zagra z Eleną Rybakiną, odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Stuttgart 500, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy