Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Elena Rybakina: Typy, kursy, zakłady 17.02 | Doha WTA
Iga Świątek stanie przed ostatnim zadaniem w Doha, gdzie broni tytułu zdobytego przed rokiem. W finale czeka ją największe wyzwanie, bowiem zmierzy się z Eleną Rybakiną. Polka ma z nią aktualnie ujemny bilans, co jest rzadkim zjawiskiem w obecnej sytuacji. Kazaszka jest w znakomitej formie i zagra drugi finał z rzędu, bowiem w poprzednim tygodniu triumfowała w Abu Dhabi. Czy dziś Polka powstrzyma rozpędzoną rywalkę? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Elena Rybakina.

➡️ Obstaw pierwszy kupon za 30 zł na zwycięzcę meczu ŁKS – Widzew. Jeżeli poprawnie wytypujesz, to zgarniesz dodatkowo 300 złotych we freebecie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły promocji. ⬅️

Iga Świątek - Elena Rybakina: Typy, kursy, zakłady 17.02 | Doha WTA

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Elena Rybakina?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Elena Rybakina.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Elena Rybakina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Elena Rybakina?

Iga Świątek – Elena Rybakina: Typy bukmacherskie

Występ w Doha jest trzecią imprezą Igi w tym roku, jednak póki co najważniejszą, bowiem borni tu tytułu. Start miała znakomity, ponieważ ograła Soranę Cirsteę w nieco ponad godzinę 2:0. Podobnie szybko ograła też Aleksandrową, choć ta w drugim secie już sprawiła większe problemy. Azarenka z kolei większe problemy sprawiła w pierwszym przegranym  4:6 seciet, ale w kolejnym nie ugrała już nawet gema. Sporo sił Polka zaoszczędziła w półfinale, bowiem nie musiała wcale wyjść. To wszystko za sprawą rezygnacji Karoliny Pliskovej, która miała niezwykle intensywne dwa ostatnie tygodnie.

1.44

ŚWIĄTEK WYGRA

betfan

Rybakina to jedna z groźniejszych rywalek w tourze. Potrafi ona niesamowicie serwować i łatwo dzięki temu zdobywać przewagę na korcie. Również i gra przy odbiorze idzie jej bardzo dobrze, choć tam traci wiele w trakcie dłuższych wymian. Stara się wiec do nich nie doprowadzać, próbując kończyć wymianę jak najszybciej. Tu więc jest spora szansa Polki, na przejęcie inicjatywy, bowiem korty w Doha czuje znakomicie i zachowała o wiele więcej sił w drodze do finału. Co ważne jej return działa w tym turnieju niesamowicie, a więc serwis rywalki nie powinien zrobić na niej wrażenia. Moim zdaniem Polka wejdzie w ten mecz skoncentrowana od samego początku i osiągnie to po co tu przyjechała. Typuję wygraną Polki.

Iga Świątek – Elena Rybakina: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek – 1.44
  • Wygrana Rybakiny – 2.73
  • Powyżej 20.5 gemów – 1.77
Po raz kolejny eksperci widzą po stronie Igi Świątek sporą faworytkę, która powinna wygrać przeważać w tym meczu znacznie, przez co kurs na jej wygraną wynosi 1.44. W przypadku zwycięstwa Rybakiny przelicznik to 22.73. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek – Elena Rybakina: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz finałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Eleną Rybakiną, odbędzie się 17 lutego o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Doha WTA 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!