Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Danielle Collins: Typy, kursy, zakłady 18.01 | Austrlian Open WTA
Jak można było się spodziewać, Iga Świątek w pierwszej rundzie już napotkała niewielkie problemy, w starci z Sofią Kenin. Mimo wszystko świetnie przygotowanie, również mentalne, pomogło jej wygrać 2:0. Teraz o trzecią rundę powalczy z Danielle Collins, która przed dwoma laty pozbawiła jej tutaj finału. Była to jedyna wygrana Amerykanki, przeciwko Polce, a łącznie mierzyły się pięciokrotnie. Czy dziś Raszynianka jeszcze bardziej powiększy przewagę w tej statystyce? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Danielle Collins. 

Zgarnij 400 zł, jeżeli Iga Świątek dotrze do półfinału Australian Open – załóż konto u polskiego, legalnego bukmachera BETFAN z kodem SPORTBETFAN Iga Świątek - Danielle Collins: Typy, kursy, zakłady 18.01 | Austrlian Open WTA

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Danielle Collins?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Danielle Collins.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Danielle Collins?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Danielle Collins?

Iga Świątek – Sofia Kenin: Typy bukmacherskie

Polka ten sezon ponownie rozpoczęła, jako numer 1. światowego rankingu WTA. Przed Australian Open nie rozegrała jednak żadnego singlowego pojedynku. Iga wraz z reprezentacją skupiła się na United Cup, gdzie sam Świątek rozegrała pięć singlowych pojedynków i wygrała każdy z nich. Między innymi pokonała Garcię, Haddad Maię czy Kerber. Powrót do Melbourne nie okazał się najłatwiejszy, ale mimo wszystko udało się awansować naszej zawodnicze i pokonać przy tym Sofię Kenin 2:0.

1.62

PONIŻEJ 18.5 GEMÓW

betfan

Danielle Collins przed rozpoczęciem Australian Open, sprawdziła się w Brisbane, Hobart, a także meczu pokazowym. Łącznie zagrała więc cztery spotkania, z czego wygrała zaledwie jeden. Końcówkę poprzedniego sezonu musiała sobie praktycznie odpuścić, z powodu kontuzji. Tutaj w pierwszej rundzie już miała bardzo ciężko, choć grała z Kerber będącej w niezbyt przekonującej formie. Mimo wszystko udało jej się awansować do drugiej rundy. W całym poprzednim pojedynku świetnie serwowała, choć w samych wymianach brakowało jej precyzji. Samym serwisem nie pokona Igi Świątek, która także długo wchodziła w poprzednie starcie, jednak w drugim secie nie dała już szans rywalce. Typuję tutaj bardzo szybki mecz dla Polki i stawiam poniżej 18.5 gemów.

Iga Świątek - Danielle Collins: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek- 1.05
  • Wygrana Collins - 9.20
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.83
Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest rzecz jasna Iga Świątek, która powinna, w teorii,  przeważać w tym zestawieniu, dlatego też kurs na jej wygraną wynosi zaledwie 1.05.  W przypadku wygranej Danielle Collins, przelicznik jest znacznie bardziej okazały, bowiem wynosi 9.20. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Iga Świątek - Danielle Collins: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Danielle Collins, odbędzie się 18 stycznia o godzinie 02:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Australian Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!