Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Claire Liu: typy, kursy, zapowiedź | 11.03 Indian Wells

Iga Świątek wraca na korty Indian Wells, by obronić tytuł sprzed roku. W ubiegłym roku była tutaj rozstawiona z numerem trzecim, teraz oczywiście przystąpi do turnieju jako „jedynka”. Polka zacznie dopiero od drugiej rundy, po tym jak w pierwszej otrzymała wolny los. Na przeciw Raszynianki stanie Claire Liu, z którą zmierzyła się raz w 2018. Jak po latach wypadną obie zawodniczki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Claire Liu.

Iga Świątek – Claire Liu: Zapowiedź

W Dubaju Iga osiągnęła finał lecz niestety ponownie okazała się słabsza od Barbory Krejcikovej. Czeszka okazała się lepsza w drugim meczu z rzędu i ponownie w starciu o tytuł. W Indian Wells Świątek znalazła się w górnej części drabinki, z kolei Barbora w dolnej, więc jeśli tylko zawodniczki utrzymają świetną formę, to kto wie, czy znów razem nie zagrają w finale. Polka ma również niemałą szansę spotkać się już w 1/8 z Magdą Linette. 

 

 

Nim to jednak nadejdzie najpierw Raszynianka musi wyeliminować reprezentantkę gospodarzy. Claire Liu jest rok starsza od naszej zawodniczki, a dotychczas obie panie spotkały się raz. W 2018 roku w ramach kwalifikacji do turnieju w Auckland, Iga okazała się lepsza, ale dopiero po trzech setach. Od tamtego czasu kariery obu zawodniczek wyglądały trochę inaczej, a Amerykanka zajmuje aktualnie 56. miejsce. W tym sezonie jej aktualny bilans to 6:8, przy wyniku Świątek 13:3.

Iga Świątek - Claire Liu: Typ

1.44

PONIŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Liu nie błyszczy od początku tego sezonu, a najwyżej notowaną przeciwniczką jaką pokonała, od pierwszego stycznia, jest Katerina Siniakova (45). Spotkanie z Igą na pewno nie będzie miało takiego przebiegu, jak to ich wspólne przed laty. Amerykanka nie powinna mieć zbyt wiele do powiedzenia w tym meczu, a jej serwis na spokojnie powinien być przełamywany, przez Świątek. Nie widzę tutaj innego przebiegu jak dwa szybkie sety dla Raszynianki. Stawiam poniżej 19,5 gemów.

Iga Świątek - Claire Liu: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Claire Liu odbędzie się 11 marca o godzinie 20:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport lub w serwisie nc+ GO. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!