Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Camila Osorio: typy, kursy, zapowiedź | 18.01 Australian Open

Iga Świątek po ciężkiej walce, ale zgodnie z planem, awansowała do drugiej rundy. Niemka na pewno zasłużyła na brawa za swoją postawę, jednak by pokonać nr 1. to było wciąż za mało. W drugiej rundzie Polkę czeka starcie z Camilą Osorio, czyli zawodniczką o podobnym stylu gry co Niemeier. Czy bogatsza o doświadczenie Polka poradzi sobie lepiej? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Camila Osorio.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek – Camila Osorio (18.01, 01:00): Zapowiedź

Iga Światek przed rokiem była bliska, by zagrać z Barty, czyli byłym numerem jeden, w finale. Niestety w półfinale zabrakło Idze chłodnej głowy i Collins okazała się lepsza w dwóch setach. Ostatecznie Ashleigh zgarnęła tytuł, ale niedługo później zakończyła karierę tenisową. Od tego czasu niepodważalną liderką została Iga Świątek, która przecież zaliczyła w zeszłym roku serię 37 meczów bez porażki. W tym sezonie czeka Igę obrona wielu punktów. Na starcie już w Australii będzie trzeba osiągnąć dobry wynik, choć wiemy że Igę stać na triumf i kolejny tytuł szlemowy.

 

 

Poprzednia runda przyniosła nam wiele emocji, niekoniecznie samych pozytywnych lecz całe widowisko zakończyło się dla nas szczęśliwie. Miejmy nadzieję, że Iga najcięższy mecz ma już za sobą. Teraz na Polkę czeka Camila Osorio, czyli rówieśniczka Igi, która  w pierwszej rundzie oddała tylko pięć gemów Udvardy. Przede wszystkim serwis na wysokim procencie, pomógł Kolumbijce w wygraniu. Oczywiście nie można zapomnieć, że sama gra i poruszanie po korcie są bardzo podobne do poprzedniej rywalki Świątek, więc miejmy nadzieję, że Polka wyniosła solidną lekcję i kolejne show na korcie w jej wykonaniu nie potrwa tak długo.

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek - Camila Osorio (18.01, 01:00): Typ

1.68

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 17,5 GEMÓW

betfan

Idze w poprzednim spotkaniu zabrakło przede wszystkim pierwszego serwisu, który wyniósł zaledwie 49%. Nasza zawodniczka przyzwyczaiła nas raczej do wyników 65%, więc ten aspekt na pewno długo przed drugą rundą trenowała. Poza tym wciąż to Polka dominowała na korcie i wygrała swoim doświadczeniem. Tym razem zagra z rówieśniczką, ale z o wiele mniejszym bagażem doświadczeń, dla Kolumbijki powinna być to świetna lekcja tenisa. W tym starciu stawiam wygraną Igi i poniżej 17,5 gemów.

WTA Australian Open 2023: Iga Świątek - Camila Osorio (18.01, 01:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz drugiej rundy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Camilą Osorio odbędzie się 18 stycznia o godzinie 01:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Player.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!