Pobierz aplikację betfan na telefon
Luke Humphries – Joe Cullen: Typy, kursy, zapowiedź 30.12 | PDC MŚ 2024
W ostatnim meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata w darcie Luke Humphries zmierzy się z Joe Cullenem. Jak na razie Humphries, czyli główny kandydat do końcowego triumfu nie błyszczy i był blisko odpadnięcia w meczu z Pietreczko. Czy dzisiaj Cullen będzie w stanie sprawić niespodziankę i wyeliminować Anglika? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Luke Humphries – Joe Cullen.
 
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luke Humphries – Joe Cullen?
  2. Zapowiedź spotkania Luke Humphries – Joe Cullen
  3. Jakie są kursy na Luke Humphries – Joe Cullen?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luke Humphries – Joe Cullen?

Luke Humphries – Joe Cullen typy bukmacherskie

1.82

POWYŻEJ 5.5 SETÓW

betfan

Luke Humphires nie rozpoczął tegorocznych Mistrzostw Świata w darcie najlepiej. W pierwszym meczu z Evansem choć wygrał 3:0 to zagrał na średniej ledwo powyżej 93, a w meczu z Pietreczko był bardzo bliski porażki, jednak seta szóstego i siódmego zagrał na odpowiednim, wysokim poziomie. Tak to grał bardzo przeciętnie, a wręcz słabo jak na jego umiejętności. Cullen natomiast też nie błyszczy w swoich meczach podczas Mistrzostw Świata. Gra na średniej w okolicach 95, więc wydaje się, że taka średnia może nie wystarczyć do sprawdzenia niespodzianki. Humphries, jeżeli znów zagra tak przeciętnie spotkanie może go tak łatwo nie wygrać, a Cullen gra przyzwoicie więc poszukam tutaj typu na powyżej 5.5 setów po kursie 1.82, albowiem nie powinno być to jednostronne, szybkie spotkanie.

Luke Humphries – Joe Cullen kursy bukmacherskie

  • Wygrana van Barneveld – 1.30
  • Wygrana Luke Littler – 3.35

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luke Humphries – Joe Cullen wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Humphries (kurs 1.30). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Joe Cullen, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35.

Luke Humphries – Joe Cullen GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnie spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Luke Humphriesem, a Joe Cullenem w ramach 1/8 finału, odbędzie się 30 grudnia o 23:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Luke Humphries – Joe Cullen przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!