Hubert Hurkacz – Tomas Machac: Typy, kursy, zakłady 09.02 | Marsylia ATP

Wojciech Sikora

09 lutego 2024

Hubert Hurkacz
Niesamowicie wszedł w turniej Hubert Hurkacz, który jednoznacznie pokazał, że w tym roku również będzie chciał sięgnąć po tytuł w Marsylii. Za nim bardzo szybkie spotkanie, które na pewno pozwoli mu równie dobrze przygotować się do drugiego starcia, gdzie zmierzy się z Tomasem Machacem. Obaj panowie nigdy razem się nie mierzyli, a Czech zdaje się być w bardzo dobrej formie. Zapowiada się więc bardzo ciekawe widowisko, ale czy górą będzie tutaj Polak? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Tomas Machac. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Tomas Machac?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Tomas Machac.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Tomas Machac?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Tomas Machac?

Hubert Hurkacz – Tomas Machac: Typy bukmacherskie

Hubert Hukracz znakomicie wszedł w ten sezon. Rozegrał świetne zawody w ramach United Cup, gdzie osiągnął wraz z naszą reprezentacją finał. Tamten turniej był też jego przygotowaniem do Australian Open. W pierwszym szlemie tego sezonu również zaprezentował się powyżej oczekiwań i osiągnął ćwierćfinał, gdzie po pięciosetowej batalii przegrał z późniejszym finalistom Daniłem Miedwiediewem. Przed kilkoma dniami Hubi pomógł też znacznie w Pucharze Davisa, gdzie wygraną w singlu i deblu pomógł w pokonaniu Uzbekistanu 4:0. Swój pierwszy mecz w Marsylii, gdzie próbuję bronić tytułu, rozegrał w nieco ponad godzinę ogrywając Szewczenko 5:1, 6:4.

1.40

HURKACZ WYGRA

betfan

Przed Polakiem dość ciężkie wyzwanie, ponieważ Czech jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, mającym sporo do zaoferowania. Poza świetnym serwisem, potrafi bardzo dobrze poruszać się na korcie. Mimo to z zawodnikami pokroju Hurkacza, czyli serwisującymi na najwyższym poziomie, nie radzi sobie najlepiej. Poza tym Polak jest znacznie świeższy i jak widać po poprzedniej rundzie, świetnie przygotowany. Choć jego rywal równie dobrze serwował, jak Machac, to wypracował sobie aż osiem break pointów. Tym razem także spodziewam się mocnej przewagi Polaka i jego wygranej. Typuję zwycięstwo Hubiego.

Hubert Hurkacz - Tomas Machac: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.30
  • Wygrana Machac  - 3.45
  • Powyżej 22.5 gemów - 1.61
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako spory faworyt, co przekłada się na niewielki kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.40. Z kolei zwycięstwo Machaca to przelicznik aż 2.89. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Tomas Machac: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Tomasem Machacem, odbędzie się  9 lutego o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Marsylia ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy