Hubert Hurkacz – Sebastian Korda: Typy, kursy, transmisja 14.10 | Szanghaj ATP

Wojciech Sikora

12 października 2023

Hubert Hurkacz
Nie najlepiej Hubert Hurkacz rozpoczął walkę o ten półfinał i musiał reagować, na przegrany pierwszy set. W końcowym rezultacie Polak znalazł się w ostatniej czwórce całego turnieju. O finał powalczy teraz z Sebastienem Kordą, który nie miał w tym sezonie zbyt wielu momentów, ale tutaj prezentuje się bardzo solidnie. Panowie mają za sobą dwa wspólne pojedynki, które dają aktualny bilans 1:1. Kto w tej konfrontacji okaże się lepszym? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Sebastian Korda.

Hubert Hurkacz – Sebastian Korda: Typy bukmacherskie

Wiele dobrych momentów miał w tym sezonie Hubert Hurkacz i na pewno nie może sobie niczego zarzucić, bowiem sezon dobiega końca, a on wciąż znajduje się w top 20. Teraz w jednym z ostatnich turniejów tego roku, gra znakomity tenis, który dowiózł go aż do półfinału. Za nim cztery bardzo stabilne spotkania, choć znacznie lepiej wyglądały dwa pierwsze, wygrane 2:0. W 1/8 zmierzył się z reprezentantem gospodarzy, czyli Zhangiem, choć wydawało się, że ma tam wszystko pod kontrolą. Znacznie gorzej zaczął mecz w poprzedniej rundzie z Fabianem Marozsanem, który przełamał go aż dwukrotnie w drugim secie. Mimo wszystko dwa kolejne wygrał Hubert, a sam mecz zakońćzył się wynikiem 4:6, 6:1 i 6:3.

W walce o finał Hurkacz zmierzy się z Sebastianem Kordą, który także poprawił swoją grę w ostatnich tygodniach. Cały sezon miał znacznie słabszy niż poprzedni i nie wskoczył do top 20, czego mu wróżono. Amerykanin niedawno doszedł do półfinału w Zhuahi, a tydzień później osiągnął finał w Astanie, gdzie przegrał z Adrianem Mannarino. Teraz ponownie może wywalczyć finał, jednak na jego drodze staje Hubert, który jest w niesamowitej formie. W 2021 roku Polak pokonał Sebastiana 2:0, a w tegorocznym Australian Open przegrał 2:3. W tym turnieju bardzie przekonuje mnie forma naszego zawodnika i jego postawa na serwisie, dlatego typuję jego wygraną.

1.79

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Sebastian Korda: Kursy bukmacherskie

Minimalnie wyżej bukmacherzy widzą tutaj szanse Huberta Hurkacza, co przekłada się na jego kurs w wysokości 1.77. Eksperci wiec nie pozostawiają bez opcji możliwość wygranej Sebastiana Kordy, a przelicznik jaki możemy znaleźć na takie wydarzenie to 2.02. W zestawieniu tak serwujących zawodników możemy spodziewać się długich setów, dlatego warto spojrzeć na zakład na co najmniej 23 gemy, bo mnożnik jaki oferuje BETFAN to aż 1.59.

Hubert Hurkacz - Sebastian Korda: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Sebastianem Kordą, odbędzie się 14 października o godzinie 06:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Szanghaju, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy