Hubert Hurkacz – Roberto Bautista-Agut: Typy, kursy, transmisja 01.11 | Paryż ATP

Wojciech Sikora

31 października 2023

Hubert Hurkacz
Nie był to Łatwy mecz dla Huberta Hurkacza, który po pełnym tygodniu w Bazylei, musiał rozegrać trzy sety w pierwszej rundzie w Paryżu. Sebastian Korda postawił bardzo mocne warunki od połowy drugiego seta i Polak ostatkami sił musiał walczyć w partii trzeciej. Ostatecznie z powodzeniem awansował do kolejnej rundy, gdzie czeka na niego Roberto Bautista-Agut. Hiszpan dopiero wraca do formy, ale czy będzie w stanie zskoczyć naszego tenisistę?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Roberto Bautista-Agut.

Hubert Hurkacz – Roberto Bautista-Agut: Typy bukmacherskie

Przed kilkoma tygodniami Hubert zagrał znakomity turniej w Szanghaju, gdzie zdobył tytuł rangi 1000. Kilka dni później wziął udział w imprezie w Tokio i tam nie był na tyle zregenerowany, by przejść pierwszą rundę. W tym tygodniu jest w dość podobnej sytuacji, bowiem przed kilkoma dniami rozegrał finał turnieju w Bazylei. Teraz spróbuję swoich sił w Paryżu, gdzie zaważą się jego losu udziału w ATP Finals. Pierwsza runda okazała się sporą przeprawą, bo Polak potrzebował aż trzech setów z Sebastianem Kordą.
Bautista-Agut, czyli rywal Hurkacza w 1/16, wreszcie przełamał się w poprzedniej rundzie i po trzech porażkach odniósł zwycięstwo. W dwóch setach okazał się lepszy od Jiri Lechecki, który nie postawił jednak zbyt wielkiego oporu. Polak z Hiszpanem mierzył się dotychczas cztery razy, a trzy pierwsze przegrywał. Dopiero w tym roku, w lutym pokonał Roberto 2:1, na hali w Rotterdamie. Tym razem sytuacja jest nieco odmienna, bo Hubi jest po sporym wysiłku w ostatnich dniach. Mimo wszystko nie wydaje się, a żeby Bautista był już w takiej formie, by zaszkodzić Polakowi. Myślę, że nasz zawodnik wyserwuje sobie w dużej mierze ten mecz i typuję jego wygraną.

1.37

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut: Kursy bukmacherskie

Sporym faworytem tego pojedynku jest Hubert Hurkacz, na którego obecny kurs jest dość niski wynosi 1.37. Wciąż bukmacherzy nie pozostawiają bez szans Roberto Bautisty-Agut, na którego przelicznik, w tym momencie, to około 3.05. Sporo ciekawych zakładów można znaleźć również w statystykach i tak też bukmacher BETFAN oferuje zakład na powyżej 17+ asów Polaka, przy mnożniku 1.55.

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Roberto Bautistą-Agut, odbędzie się 1 listopada o godzinie 12:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Paryżu będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy