Hubert Hurkacz – Novak Djokovic: typy, kursy, zapowiedź | 10.07 Wimbledon

Wojciech Sikora

10 lipca 2023

Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz jest w niesamowitej dyspozycji, co przekłada na swoje wyniki na kortach Wimbledonu. Aktualnie ma za sobą trzy rundy, w których nie stracił ani jednego seta, ani nawet swojego podania. Przed nim jednak ogromne wyzwanie jakim jest starcie z Novakiem Djokovicem. Serb broni tytułu sprzed roku. Czy Polak okaże się godnym rywalem? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Novak Djokovic.

Hubert Hurkacz – Novak Djokovic: Zapowiedź

Dwa lata temu Hubert Hurkacz sprawił ogromną niespodziankę, osiągając w Wimbledonie półfinał. Wtedy przegrał z Matteo Berettinim, który tamten sezon miał znakomity. Nie bez powodu spore oczekiwania wobec Polaka były również w ubiegłym roku, gdzie ostatecznie przegrał 2:3 w pierwszej rundzie z Fokiną. W tym roku zacznie od spotkania z innym Hiszpanem – Ramosem, więc oczekiwania także są spore. Tym razem Hurkacz nie zawiódł i w trzech partiach pokonał Alberta. Kolejne dwie rundy przeciwko Choinskiem i Musettiemu także zakończyło się 3:0.

Każde spotkanie przeciwko Novakowi jest niesamowicie wymagające, o czym niejednokrotnie przekonał się już Hubert Hurkacz. Panowie mieli okazję rozegrać pięć spotkań i za każdym razem to Serb okazywał się góra. Na trawie jednak zagrali tylko raz, 4 lata temu właśnie na kortach Wimbledonu. Wtedy to spotkanie z początku wydawało się bardzo bliskie, ale ostatecznie Polak przegrał 1:3.

Hubert Hurkacz - Novak Djokovic: Kursy bukmacherskie

Tak jak przed czterema laty przy okazji Wimbledonu, tak i dziś Novak Djokovic jest minimalnym faworytem według ekspertów i bukmacherów. Kursy na Serba wynoszą 1.05, z kolei na naszego zawodnika bukmacher BETFAN wystawił przelicznik na poziomie aż 9.00. Warto w tym pojedynku zerknąć także na szerokie zakłady na statystyki, takie jak: asy serwisowe, podwójne błędy, czy też przełamania.

Hubert Hurkacz - Novak Djokovic: Typy

2.36

HURKACZ WYGRA SETA

betfan

To spotkanie jest kolejna szansa dla Huberta, by spróbować pokonać Serba, ale i zdobyć kolejne doświadczenie. Ciężko będzie o 151. zwycięstwo w karierze, choć przy obecnej dyspozycji Hurkacza wszystko jest możliwe. Dlatego liczę na długie sety i szansę Polaka w tie breaku. Typuje więc, że ugra chociażby jednego seta.

Hubert Hurkacz - Novak Djokovic: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Novakiem Djokovicem, odbędzie się 9 lipca o godzinie 18:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, także będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy