Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka: Typy, kursy, zakłady 13.02 | Rotterdam ATP

W ubiegłym roku Hubert Hurkacz zakończył swoją przygodę w Rotterdamie na etapie 1/8 finału. Teraz Polak wraca do Holandii, by poprawić swój wynik. Turniej zacznie od spotkania z Jiri Lehecką, czyli 22-letnim bardzo utalentowanym zawodnikiem z Czech. Obaj panowie jeszcze nigdy nie mieli okazji sprawdzić się przeciwko sobie, więc zapowiada się niezwykle ciekawe starcie. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka?

Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka: Typy bukmacherskie

Hubert Hukracz znakomicie wszedł w ten sezon. Rozegrał świetne zawody w ramach United Cup, gdzie osiągnął wraz z naszą reprezentacją finał. Tamten turniej był też jego przygotowaniem do Australian Open. W pierwszym szlemie tego sezonu również zaprezentował się powyżej oczekiwań i osiągnął ćwierćfinał, gdzie po pięciosetowej batalii przegrał z późniejszym finalistom Daniłem Miedwiediewem. Przed kilkoma dniami Hubi pomógł też znacznie w Pucharze Davisa, gdzie wygraną w singlu i deblu pomógł w pokonaniu Uzbekistanu 4:0. W Marsylii próbował bronić tytułu, sprzed roku, ale zakończył swoje zmagania na półfinale.

2.01

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

 

Ten tydzień Polak spędzi w Rotterdamie i miejmy nadzieję, że dotrwa tam do samego finału. Nim to nadejdzie musi jeszcze przejść kilka rund, a w walce o 1/8 zagra z Jiri Lehecką. Czech nie mógł narzekać na początek sezonu, gdzie zdobył tytuł w Adelaide. Później nie szło już mu tak dobrze i szybko odpadł zarówno na Australian Open, jak i w turnieju w Marsylii. Taka forma nie powinna przeszkodzić naszemu zawodnikowi, w walce o awans do kolejnej rundy. Mimo, że nie obronił tytułu w poprzednim tygodniu, to grał bardzo dobry tenis do samego końca. To w zupełności powinno wystarczyć na niestabilność Czecha i moim zdaniem Polak wygra i to w dwóch setach. 

 

Hubert Hurkacz - Jiri Lehecka: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.39
  • Wygrana Lehecka  - 2.96
  • Powyżej 22.5 gemów - 1.81

Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako znaczny faworyt, co przekłada się na kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.39. Z kolei zwycięstwo Lehecki to przelicznik aż 2.96. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Jiri Lehecka: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Jiri Lehecką, odbędzie się  13 lutego o godzinie 21:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Marsylia ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!