Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor: Typy, kursy, transmisja 27.10 | Bazylea ATP
Wydawało się, że Hubert Hurkacz będzie miał znacznie cięższe zadanie niż Lajovicem. Struff nie okazał się takim wyzwaniem, jakiego można było się spodziewać. Tak też w obu spotkaniach Polak pokonał swoich rywali bez straty seta. Dziś stanie przed szansą udziału w kolejnym półfinale, a na przeciw stanie Tallo Griekspoor. Holender w czerwcu pokonał naszego tenisistę, ale miesiąc wcześniej to wrocławianin okazał się lepszy. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor.

Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor: Typy bukmacherskie

Turniej w Szanghaju pokazał oblicze Huberta Hurkacz, na które czekaliśmy cały sezon. W każdym meczu Polak walczył do końca i jednocześnie starał się podejmować inicjatywę na korcie. W efekcie wrocławianin mógł cieszyć się z drugiego tytułu rangi 1000 w swojej karierze. Tamten tydzień był dla niego na tyle wyniszczający, że pierwszą rundę w Tokio, rozgrywaną kilka dni po finale, przegrał po trzech setach. Teraz Hubi spróbuje swoich sił w imprezie rangi 500, rozgrywanej w Bazylei. W pierwszej rundzie w dwóch setach pokonał Dusana Lajovica, tak samo jak i w 1/8 bez większych problemów 2:0 odprawił Jana-Lennarda Struffa.

W dwóch poprzednich starciach bezpośrednich, zawodniczy rywalizowali na całkiem innych nawierzchniach. Najpierw Polak wygrał na mączce, a kolejno Holender okazał się lepszy na kortach trawiastych. Teraz zagrają na nawierzchni twardej, gdzie obaj panowie posiadają spory atut w postaci serwisu. Ostatnim czasem jednak lepsze wyniki notował Hubert. W tym turnieju Tallon zaczął od bardzo nierównego starcia z z Seyboth Wildem, którego pokonał dopiero po trzech setach. Sporym więc zaskoczeniem było jego zwycięstwo na De Minaurem i to w dwóch setach. Dziś powinien spodziewać się znacznie cięższej przeprawy, ale znając możliwości serwisowe obu panów, warto postawić, że zobaczymy tie break już w pierwszym secie.

2.20

TIE BREAK

W PIERWSZYM SECIE

betfan

Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor: Kursy bukmacherskie

W tym spotkaniu to Hubert Hurkacz wyjdzie na kort, jako zdecydowany faworyt. Kurs na to, że odniesie zwycięstwo wynosi obecnie 1.44. Tallon Griekspoor będzie wiec sporym underdogiem, co sprawia, że mnożnik w przypadku jego wygranej wynosi 2.74. Warto także spojrzeć na zakłady dotyczące również takich statystyk, jak asy serwisowe lub podwójne błędy.

Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Tallonem Griekspoorem, odbędzie się 27 października o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Bazylei, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!