Hubert Hurkacz – Fabian Marozsan: Typy, kursy, transmisja 12.10 | Szanghaj ATP

Wojciech Sikora

11 października 2023

Hubert Hurkacz
Bardzo dobrze prezentuje się od samego początku turnieju w Szanghaju Hubert Hurkacz, który już dziś powalczy o swoje miejsce w półfinale. Na przeciw mu stanie zawodnik, który jeszcze nie zaznaczył swojej pozycji w tourze, choć tutaj odprawił już kilka dużych nazwisk. Węgier może okazać się większym zagrożeniem, niż można się spodziewać, dlatego wrocławianin będzie musiał stanąć na wysokości zadania. Kto wypadnie lepiej w ich pierwszej, bezpośredniej potyczce? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hubert Hurkacz – Fabian Marozsan.

Hubert Hurkacz – Fabian Marozsan: Typy bukmacherskie

Wrocławianin w tym sezonie wielokrotnie pozytywnie nas zaskakiwał, ale również zdarzały mu się słabsze momenty. Ostatni turniej rangi ATP, rozegrał w ramach US Open, gdzie mimo, że był faworytem, odpadł w 1/32 finału przeciwko Jackowi Draperowi 0:3. Po tym turnieju ni był widziany na kortach aż do 15 września, wraz z całą reprezentacją Polski, pokonali Barbados 4:0. Następnie po raz pierwszy w karierze Hurkacz dostał szanse udziału w LAver Cup. Tam rozegrał jeden mecz singlowy, przeciwko Tiafoe i dwa deblowe. Niestety każdy z nich przegrał. Teraz po kolejny dwóch tygodniach przerwy wraca, by spróbować sił w Szanghaju, w turnieju rangi ATP 1000. Po ostatnich spotkaniach z Kokkinakisem można było się spodziewać cięższego meczu, ale dwa sety wystarczyły Polakowi, by awansować do 1/16.. Do kolejnej rundy także potrzebował dwóch partii, choć Hsu walczył do samego końca. W pojedynku z gospodarzem Zhangiem stracił seta i czuł opór Chińczyka, jednak udało mu się pokonać go 2:1.
Marozsan potrafi grać naprawdę bardzo zmienny tenis, który nieraz zaskakiwał rywali. W Szanghaju od samego startu zaskakuje co spotkanie, bowiem tylko raz na cztery mecze, był faworytem. Węgier odprawił już między innymi De Minaura, czy Ruuda, co wskazuje na naprawdę wysoką, jego aktualną formę. Nie grał jednak przeciwko zawodników z takim serwisem, jak Polak i raczej będzie miał spore problemy, by cokolwiek ugrać przy podaniu Hurakcz. W mojej opinii forma Huberta jest na ten moment wystarczająca, by mógł on wygrać i zapewnić sobie miejsce w półfinale.

1.40

HURKACZ WYGRA

betfan

Hubert Hurkacz - Fabian Marozsan: Kursy bukmacherskie

Według bukmacherów i ekspertów, Hubert Hurkacz będzie w tym starciu sporym faworytem, a kurs na jego wygraną wynosi obecnie 1,40. W przypadku niespodziewanej wygranej Fabian, mnożnik to aż 2.91.. W obecnej formie Polaka można spodziewać się dość pewnej wygranej, dlatego warto spojrzeć na zakład, na 2:0, z przelicznikiem 1.96.

Hubert Hurkacz - Fabian Marozsan: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Fabianem Marozsanem, odbędzie się 12 października o godzinie 06:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Szanghaju, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy