Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell: Typy, kursy, zakłady 28.02 | Dubaj ATP
To był naprawdę wymagający i emocjonujący mecz w wykonaniu Huberta Hurkacz. Polak w poprzedniej rundzie podjął rywalizację z Janem-Lennardem Struffem, którego pokonał po trzech tie breakach. W ostatnim przegrywał już4:6, a wygrał 8:6. Miejmy nadzieję, że przeciwko Christopherowi O’Connellowi ta sztuka przyjdzie mu znacznie łatwiej. Panowie grali dotychczas raz i to nasz zawodnik okazał się lepszy po dwóch partiach. Jak będzie dziś? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell?

Hubert Hurkacz – Christopher O’Connell: Typy bukmacherskie

W Marsylii próbował bronić pierwszego tytułu, sprzed roku, ale zakończył swoje zmagania na półfinale. W Rotterdamie z kolei zaczął od bardzo trudnego starcia, które ostatecznie wygrał z Lehecką 2:1, po dramatycznym tie breaku trzeciego seta, ale już w kolejnym pojedynku lepszy okazał się od niego Tallon Griekspoor. Po tamtych dwóch turniejach z rzędu, Polak zrobił sobie tydzień przerwy, ale już w tym tygodniu wraca do zmagań na najwyższym poziomie. Za nim pierwsze starcie w Dubaju, które dało kibicom mnóstwo emocji. Po trzech tie breakach Polak pokonał jednak Struffa.

1.65

POWYŻEJ 21.5 GEMÓW

betfan

O półfinał powalczy przeciwko Christopherowi O’Connellowi, który osłabł nieco w ostatnim czasie i gra bardzo w kratkę. Sezon zaczął od dwóch mocnych zwycięstw, jednak później wygrał już tylko trzy z siedmiu pojedynków. Ostatnią wygraną miał właśnie na kortach w Dubaju, gdzie odprawił Marterera. Niemiec nie był w stanie nawiązać równej walki, a Australijczyk znakomicie serwował, nie dając rywalowi nawet break pointa. Ponownie Polak zetknie się więc z graczem mającym mocny serwis, ale i mocne uderzenie. Ponownie więc spodziewam się tutaj ostrej równej walki i co najmniej 22 gemów.

Hubert Hurkacz - Christopher O'Connell: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.15
  • Wygrana O'Connell  - 5.20
  • Powyżej 22.5 gemów - 1.88
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako znaczny faworyt, co przekłada się na kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.15. Z kolei zwycięstwo O'Connella to przelicznik aż 5.20. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Christopher O'Connell: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Christopherem O'Connell, odbędzie się  28 lutego o godzinie 17:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Dubaj ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!