Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Albert Ramos-Vinolas: typy, kursy, zapowiedź 03.07 Wimbledon
Hubert Hurkacz po raz trzeci w tym sezonie spróbuję swoich sił na kortach trawiastych. Tym razem czeka go najważniejsze zadanie, jakim jest Wimbledon. W ubiegłym roku Polak zakończył przygodę już w pierwszej rundzie, gdzie niespodziewanie przegrał z Davidovich-Fokina. Tym razem również zacznie od meczu z Hiszpanem. Czy tym razem Polak awansuje do drugiej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Albert Ramos-Vinolas.

Hubert Hurkacz – Albert Ramos-Vinolas: Zapowiedź

Dwa lata temu Hubert Hurkacz sprawił ogromną niespodziankę, osiągając w Wimbledonie półfinał. Wtedy przegrał z Matteo Berettinim, który tamten sezon miał znakomity. Nie bez powodu spore oczekiwania wobec Polaka były również w ubiegłym roku, gdzie ostatecznie przegrał 2:3 w pierwszej rundzie z Fokiną. W tym roku zacznie od spotkania z innym Hiszpanem – Ramosem, więc oczekiwania także są spore.
Albert Ramos-Viniolas w tym roku rozegrał tylko jeden mecz na trawie i przegrał go po dwóch tiebreakach 0:2. Niemniej jednak sprawił swoim serwisem i lewą ręką spore problemy rywalowi, doprowadzając do obrony tylko jednego break pointa. Mimo wszystko Hiszpan nie wygrał od 2018 roku na tej nawierzchni, rozgrywając w międzyczasie 8 spotkań.

Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas: Typy

1.52

HURKACZ WYGRA 3:0

betfan

Hubert Hurkacz znany jest z tego, że podczas wielkich szlemów ciężko mu wygrać mecz bez starty seta. Losowanie w pierwszej rundzie Wimbledonu było jednak dla niego tylko łaskawe, że Hiszpana powinien ograć właśnie w trzech setach. Liczę na spory argument jaki Polak ma, czyli serwis, a do tego sporo większe ogranie na trawie. Typuje 3:0 dla Wrocławianina.

Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/64 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Albertem Ramosem-Vinolasem, odbędzie się 3 lipca o godzinie 13:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, także będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!