Pobierz aplikację betfan na telefon
Hertha Berlin – Mainz: Typy, kursy, zapowiedź | 11.03 Bundesliga
Przed nami kolejne starcia 24. kolejki Bundesligi, która w tym sezonie jest bardzo nieobliczalna. Hertha Berlin w jednym z pięciu spotkań tego dnia zmierzy się z Mainz. Goście mają za sobą świetną serię czterech zwycięstw i jak widać spróbują do końca sezonu walczyć o top 6 . Rywale z kolei balansują nad strefą spadkową, więc punkty są im bardzo potrzebne. Kto lepiej wypadnie w tym pojedynku?  Zapraszam na zapowiedź meczu Hertha Berlin – Mainz.

Hertha Berlin – Mainz: zapowiedź meczu

Hertha o serii pięciu spotkań bez wygranej, wreszcie dopisała dwie trzypunktowe zdobycze. Choć wciąż przeplatane dwiema porażkami. Mimo to właśnie te dwa zwycięstwa odnieśli na własnym terenie, gdzie podejmą teraz Mainz. Goście aspirują i walczą jeszcze o europejskie puchary w tym sezonie, ale przed nimi daleka droga do tego sukcesu. Jeśli jednak utrzymają taką formę jak w czterech poprzednich meczach, wszystko jest możliwe. Co więcej dwie ostatnie wygrane zakończyli bez straty bramki, co nie zdarzało się zbyt często w tym sezonie.

Hertha Berlin - Mainz: typ

Przed nami mecz dwóch drużyn mających przed sobą dwa różne cele. Hertha Berlin pokazała ostatnim czasem, zwłaszcza na swoim terenie, że nie zamierzają żegnać się z Bundesligą. Z kolei Mainz udowodniło, że każdy musi się z nimi jeszcze w tym sezonie liczyć. Myślę jednak, że to Hertha, głównie właśnie z atutu swojego terenu, wypadnie w tym pojedynku lepiej i nie przegra. Stawiam wygraną gospodarzy lub remis.

1.54

HERTHA BERLIN

WYGRA LUB ZREMISUJE

betfan

Hertha Berlin - Mainz: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 24. kolejki, pomiędzy Herthą Berlin a Mainz odbędzie się  11 marca o 15:30 na Olympiastadion w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!