Pobierz aplikację betfan na telefon
Heroic – ENCE: Typy, kursy, zapowiedź 19.08 | półfinał Gamers 8
W sobotę zostaną rozegrane półfinały prestiżowego turnieju CS:GO, jakim jest Gamers 8. W pierwszym z nich zmierzy się Heroic z ENCE. W drodze do tej fazy to ENCE wyglądało nieco lepiej, jednak to drużyna Heroic jest uważana za nieznacznie lepszą w tym starciu przez bukmacherów. To zestawienie w tej fazie raczej nikogo nie zaskakuje – obie ekipy były przed turniejem zestawiane w roli kandydatów do sięgnięcia po główną nagrodę. Kto jednak awansuje do wielkiego finału? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Heroic – ENCE.

Heroic – ENCE typy bukmacherskie

W sobotę 19 sierpnia o godzinie 16:30 rozpocznie się pierwsze półfinałowe spotkanie Gamers8 w Arabii Saudyjskiej pomiędzy drużyną Heroic, a ENCE. Obie ekipy z górnej części drabinki były wskazywane jako kandydaci do dojścia do tej fazy i tak też się stało. Heroic po drodze pewnie pokonało FALCONS 2:0, a w ćwierćfinale po małych kłopotach ograli GamerLegion. ENCE natomiast wygrało pewnie swoje 2 spotkania w Arabii 2:0 – najpierw z Team Liquid, a następnie z Cloud9. Oczywiście to finlandzka drużyna miała cięższe zadanie w drodze do półfinału jednak sprostała mu i teraz w starciu z Heroic również nie będzie faworytem. Spoglądając na ostatni mecz pomiędzy Heroic, a ENCE na IEM w Kolonii tak naprawdę mecz mogła wygrać zarazem jedna, jak i druga drużyna. Tam lepszy okazał się zespół ENCE, a tutaj ciężko wskazać kto wygra ten mecz. Może zadecydować los szczęścia, więc ja pójdę ze swoim typami w innym kierunku.

1.89

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

Typuję powyżej 2.5 mapy, albowiem spodziewam się bardzo zaciętego spotkania, jak miało to miejsce zaledwie 18 dni temu w Kolonii i grze na pełnym dystansie, czyli na 3 mapach.

Heroic – ENCE kursy bukmacherskie

Na mecz półfinału turnieju Gamers8 2023 pomiędzy Heroic, a ENCE w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania Esportowego spotkania w CS:GO jest drużyna Heroic (kurs 1.78). Niewiele mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.15. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.84, a na powyżej 2.5 mapy kurs 1.89 w ofercie bukmachera Betfan.

Heroic – ENCE statystyki

Drużyna Heroic oraz ENCE zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku. Mecz miał miejsce 1 sierpnia podczas turnieju IEM Cologne 2023. Lepsza okazała się wtedy drużyna ENCE, która wygrała 2:1. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Heroic oraz ENCE. Ostatnie wyniki Heroic:
  • Wygrana 2:1 z GamerLegion
  • Wygrana 2:0 z FALCONS
  • Porażka 2:0 z Astralis
  • Porażka 2:1 z ENCE
  • Wygrana 2:0 z Monte
Statystyki ostatnich wyników ENCE:
  • Wygrana 2:0 z Cloud9
  • Wygrana 2:0 z Team Liquid
  • Porażka 3:1 z G2 Esports
  • Wygrana 2:1 z Team Vitality
  • Wygrana 2:1 z Heroic

Heroic – ENCE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz Ganers 8 2023 pomiędzy Heroic, a ENCE rozgrywany dnia 19 sierpnia 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!