Pobierz aplikację betfan na telefon
Heroic – Astralis: Typy, kursy, zapowiedź 04.08 | IEM Cologne 2023
W piątek w drugim meczu ćwierćfinału IEM Cologne 2023 zmierzy się Heroic z Astralis. Jednym z gównych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju jest właśnie drużyna Heroic, dlatego też wygrana z Astralis jest obowiązkiem w tym spotkaniu, aby w dalszym ciągu marzyć o końcowym trofeum. Czy tak się stanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Heroic – Astralis.

Heroic – Astralis typy bukmacherskie

W piątek 4 lipca na turnieju w Kolonii dojdzie do starcia pomiędzy Heroic, a Astralis. Będzie to niewątpliwie bardzo ciekawe starcie, albowiem walka toczy się o awans do półfinału, w którym czeka już drużyna G2 Esports. Zarówno drużyna Heroic, jak i Astralis przed turniejem IEM Cologne 2023 były wskazywane do dalekiego zajścia w tym turnieju i tak też się stało. Astralis awansował z grupy B ze ścieżki przegranych, natomiast Heroic ze ścieżki zwycięzców, jednak przegrywając ostatnie spotkanie z ENCE, dlatego też Play-Offy muszą rozpocząc od ćwierćfinałów.

1.99

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

Nikt oczywiście nie wątpi w drużynę Heroic choć jednak w starciu z ENCE pokazali swoje słabości. Te mogą wykorzystać zawodnicy z drużyny Astralis. Duńska drużyna w Kolonii ograła już NaVi, MOUZ oraz Ninjas in Pyjamas, a więc rywali naprawdę dobrych, którzy również mogli liczyć się w walce o końcowy triumf. Tym razem przychodzi jednak pojedynek z najcięższym rywalem, bo Heroic. Spodziewam się, że postawią się oni swoim rywalom i wygrają przynajmniej jedną mapę. O jedno zwycięstwo w tej potyczce Heroic jestem spokojny dlatego też typuję ponad 2.5 mapy w meczu po dobrym kursie 1.99 z oferty bukmachera Betfan.

Heroic – Astralis kursy bukmacherskie

Na spotkanie Esportowe pomiędzy Heroic, a Astralis w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania spotkania w CS:GO pomiędzy Heroic, a Astralis jest drużyna, która jest jednym z głównych kandydatów do wygrania całego turnieju w Kolonii czyli Heroic (kurs 1.51). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Astralis, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.55. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.74, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.99 w ofercie bukmachera Betfan.

Heroic – Astralis statystyki

Drużyna Heroic oraz Astralis nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Heroic, a Astralis. Ostatnie wyniki Heroic:
  • Porażka 1:2 z ENCE
  • Wygrana 2:0 z Monte
  • Wygrana 2:0 z The Mongolz
  • Wygrana 2:1 z Heroic
  • Wygrana 2:0 z NaVi
Statystyki ostatnich wyników Astralis:
  • Wygrana 2:1 z NaVi
  • Wygrana 2:0 z MOUZ
  • Wygrana 2:0 z Ninjas in Pyjamas
  • Porażka 2:1 z G2 Esports
  • Wygrana 2:1 z Apeks

Heroic – Astralis GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz IEM Cologne 2023 pomiędzy Heroic, a Astralis rozgrywany dnia 4 sierpnia 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!