Hajduk Split – PAOK: Typy, kursy, zapowiedź 10.08 | el. LKE

Adrian Krawczyk

09 sierpnia 2023

Hajduk Split - PAOK: Typy, kursy, zapowiedź 10.08 | el. LKE
W Splicie 10 sierpnia dojdzie do starcia pomiędzy lokalną drużyną Hajduk Split, a PAOKiem. Będzie to pierwszy mecz 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Z pewnością jako, że drużyna z Chorwacji rozegra swoje spotkanie na własnym obiekcie będzie chciała wywalczyć korzystny rezultat przed drugim spotkaniem. Będą oni mieli nieznacznie mniejsze szanse do zwycięstwa tym spotkaniu, jednak z pewnością nie będzie łatwo o korzystny rezultat, albowiem rywal również jest na wysokiej półce. Kto okaże się lepszy w starciu Hajduk – PAOK? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Hajduk Split – PAOK.

Hajduk Split – PAOK typy bukmacherskie

Hajduk Split w czwartek 9 września na własnym obiekcie podejmie PAOK. Spotkanie to odbędzie się w ramach 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji. Drużyna ze Splitu będzie nieznacznym kandydatem do zwycięstwa w pierwszym meczu. Drużyna z Chorwacji właśnie od 3 rundy rozpocznie eliminacje. W obecnym sezonie rozegrali na razie 2 oficjalne spotkania w lidze chorwackiej. Co ciekawe okazali się lepsi od Dinama Zagrzeb oraz Rijeki, a więc dwóch wielkich odwiecznych rywali. PAOK natomiast grał już w 2 rundzie, gdzie pewnie ograł Jerusalem 4:1 w dwumeczu, choć co ciekawe od 40 minuty drugiego spotkania grali o jednego gracza mniej. Typując spotkanie Hajduk - PAOK skupię się na ostatniej formie obu zespołów, a ta imponuje w drużynie Hajduka. Ogranie Dinama oraz Rijeki to niewątpliwie spory wyczyn, więc pokuszę się o typ na wygraną Hajduka po kursie 2.15 w ofercie bukmachera Betfan.

2.15

WYGRANA HAJDUK

betfan

Hajduk Split - PAOK kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach operatorzy sportowi przygotowali kursy bukmacherskie na spotkanie 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Hajdukiem Split, a PAOK-iem. Nieznacznym faworytem spotkania jest chorwacka drużyna Hajduk Split (kurs 2.15). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - PAOK, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.50. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Hajduk Split - PAOK może liczyć na kurs 3.30. Przyjrzeliśmy się także kursom na ilość bramek w tym meczu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy zajdziemy mnożnik 1.87, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na takim samym poziomie - 1.87.

Hajduk Split - PAOK GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Hajdukiem Split, a PAOKiem w ramach 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 10 sierpnia o 21:00 na stadionie Poljud w Splicie. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy